İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tarko

Erkek ve kadınların hayatında çok önemli bir yer tutan kişisel bakım, öz güveni artıran unsurlardan biridir. Kişisel bakım, bireylerin sosyal hayattaki ilişkilerini de etkilediği için doğru bakım ürünlerini seçmek önemlidir. El, tırnak, yüz, saç ve vücut bakımını ihmal etmeyen kadın ve erkekler için geliştirilen Tarko ürünleri, geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kişisel Bakımınızı Ev Konforunda Yapın

El ve tırnak bakımı için pratiklik sunan Tarko manikür seti her yere kolaylıkla taşınabilen özel ambalajıyla ön plana çıkar. Manikür ve tırnak pensinin yanı sıra çelik saplı törpü ve cımbız içeren özel set istediğiniz her an bakım yapabilmenizi sağlar. Çelik tırnak törpüsü, tırnaklarınıza zarar vermeden şekillendirirken manikür makası tırnak etrafındaki fazlalıkları alarak daha düzgün görünmelerine yardımcı olur. Kuaförlerde de kullanılabilen uygun fiyatlı Tarko ürünleri, evde bireysel kullanıma da uygundur.

Saç bakımı için kullanılan Tarko tarak modelleri, özel dişleriyle saçınızı tararken kopma ve kırılmaları en aza indirir. Taraklarda yer alan dar ve geniş uçlar saçı hızlıca şekillendirmeye yardımcı olur. Evde saçınıza fön çekerken kullanabileceğiniz modeller tutuş kolaylığı sağlar. Dolaşan saçları açmak için tercih edilen ürünler, saçlarda oluşan elektriklenmeyi de önler. Çocuklar için geliştirilen saç fırçaları, miniklerin saç derisine zarar vermez. Farklı boyutlarda sunulan Outlet Tarko ürünlerini hemen inceleyebilirsiniz!

İdeal Temizlik İçin Kullanılan Kişisel Bakım Ürünleri

Tarko banyo süngeri yumuşak dokusuyla duş esnasında cilde zarar vermez. Etkili bir vücut temizliği için kullanılan ürünler, cildinizin kirlerden arınmasını sağlar. Tutma aparatı ile birlikte sunulan lifler kolaylıkla durulanır. İndirimli Tarko ürünleri kişisel bakımınızı daha keyifli hale getirir. Tarko fiyatları, ürünlerin kullanım amacına ve çeşidine göre değişir. Yeni sezon Tarko kişisel temizlik malzemelerini online olarak inceleyebilirsiniz. Tarko kampanya dönemlerini takip ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.