İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tava Setleri

Lezzetine doyulmaz yemekler pişirebilmek için kaliteli tencere ve tavalara ihtiyacınız olur. Hemen her yemeği yaparken kullanabileceğiniz tavalar daha az yağ kullanmanıza olanak tanır. Et yemeklerinden hamur işlerine kadar birçok yiyecek çeşidini pişirmek için tavalardan destek alabilirsiniz. Granit, çelik, seramik, teflon gibi türleri bulunan tava seti çeşitlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyebilirsiniz.

Yemeklerin Lezzetini Artıran Tava Setleri

Yemek yaparken kullandığınız malzemeler kadar ekipmanlar da lezzet üzerinde önemli rol oynar. Tava seti seçimini sık pişirdiğiniz yemeklere özel olarak yapabilirsiniz. Tava seti granit, çelik, bakır, teflon, seramik, döküm gibi malzemelerden yapılır. Farklı boyutlardaki tavalardan oluşan bu setleri et ürünlerini kızartmak, kahvaltı için farklı yumurta tarifleri denemek, kek ve börek yapmak için kullanabilirsiniz. Tava seti kapaklı olarak da sunulur. Soslu yiyecekler ya da tava böreği pişirirken kapaklardan yararlanabilirsiniz. Yanmaz ve yapışmaz özellik taşıyan malzemelerle üretilen tavalarda pişireceğiniz yemeklerde daha az yağ kullanabilirsiniz.

Çok Amaçlı Tava Seti Modelleri

Tavalar üretildikleri malzeme yapısına göre farklı amaçlarla kullanılırlar. Yüksek ısıya dayanıklı granit tavalarla yağ tüketimini en aza indirebilirsiniz. Lezzetine doyulmaz yumurtalar için teflon kaplamalı modeller iyi bir seçim olabilir. Seramik tavalarla bol soslu yemekler pişirebilirsiniz. Hem ocakta hem fırında kullanabileceğiniz bir tavanız olsun isterseniz tercihinizi döküm modellerden yana yapabilirsiniz. Mıhlama, sucuklu yumurta gibi yiyeceklerin hem damağa hem göze hitap etmesi için de bakır tavalar kullanılabilir. Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz bu ürünleri çoklu setler halinde alabilirsiniz. 2 li tava seti küçük ve orta boy tavalardan oluşur. Yemek pişirme alışkanlıklarınıza göre farklı malzemelerden yapılan setleri tercih edebilirsiniz. Üçlü tava seti içinde de küçük, orta ve büyük tava seçenekleri yer alır. Bazı üçlü setlerde wok tavalar, sos tavası ve ızgara tavası da bulunur.

Kullanışlı Tava Seti Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Tava setleri mutfakların en pratik yardımcıları arasında yer alır. Sadece bir omlet pişirmek ya da bol soslu ana yemekler hazırlamak için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Siyah, beyaz, pembe tava seti modelleri arasından mutfak dekorasyonunuza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Tava takımı fiyatları parça sayısına göre değişiklik gösterir. Malzeme yapısı da fiyatlar üzerinde belirleyicidir. Her bütçeye uygun tava seti fiyatları sayesinde kaliteli ürünlerle yemek pişirme deneyimi yaşayabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli tava setlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.