Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tchibo Filtre Kahve ÇiçekSepeti’nde!

Sabah taze demlenmiş bir filtre kahveden daha leziz kokan bir şey zor bulunur. Kolay hazırlanan kahve, siyah çekirdekleri sevenleri lezzet olarak da etkiler. Filtre kahvenin bugün her zamankinden daha popüler olmasının bir nedeni de budur. Bir fincan taze hazırlanmış kahve, sadece sıcak bir içecekten daha fazlasıdır. Birçok kişi için bir huzur, derin bir nefes, haz anıdır. Ve tabii ki en yüksek keyif anıdır. “Filtre kahve aromatik geri dönüşünü kutluyor! Tchibo’da her damak tadı için en iyi kalite bulunur”, der Tchibo Kahve Uzmanı Benjamin Widegreen. Filtre kahve yapımı oldukça kolaydır – ister makine ister Pour Over ya da French Press gibi manuel kahve hazırlama ekipmanları ile. Tchibo’nun en iyi filtre kahve çeşitlerini içeren tüm filtre kahve dünyasını keşfedin. Çekirdek ya da öğütülmüş türleri arasında seçim yapın ve uygun filtre kahve fiyatları ile keyfinizi katlayın.

Tchibo filtre kahve çeşitleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Tchibo filtre kahveleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Filtre Kahvede Tchibo Farkı

Tchibo’nun dört filtre kahve çeşidi de en iyi Arabica çekirdeklerinden üretilir. Filtre kahveleri keskin aromalarını verebilmeleri için, oksijene, neme ve ışığa karşı aroma koruyucu pakette muhafaza edilir. En iyi kahve keyfi için! Kahve çekirdeği eşsiz lezzetini her şeyden önce yetiştiği toprakların iklim koşullarına borçludur. Bolca güneş, nemli ve sıcak iklim ve besin açısından zengin topraklar – narin kahve bitkisi bunları sever. Lezzeti genellikle filtre kahvenin yoğunluğu ve sertliği belirler. İster yumuşak içimli filtre kahve, ister klasik ve aromalı filtre kahve...Tchibo’da her damak tadına uygun bir filtre kahve tavsiyesi var! Tchibo klasik serisi dört farklı filtre kahve çeşidi sunar: “Feine Milde” doğal yumuşak aromalı kahve “Der Herzhafte” – dengeli aromalı klasik keyif “Beste Bohne” son derece dolgun lezzetli veya “Sana” – yumuşak kafeinsiz filtre kahve olark seçebileceğiniz seçeneklerdendir. Tchibo Privat Kaffee birinci sınıf filtre kahvedir. Marka, sadece Rainforest-Alliance sertifikalı çiftliklerden gelen kahve çekirdekleri ile kahvelerinin ana vatanlarındaki doğayı korumaya kararlı bir duruş sergilemesiyle de tercih sebebi.

Dört kahve çeşidinden dilediğinizi, kahvelerin özelliklerini inceleyerek seçebilirsiniz. Privat Kaffee Latin Grande: ¡Bienvenidos América Latina! Güney Amerika’nın en iyi çekirdekleri buradan toplanır. Sonuçta, dengeli bir lezzete ve hassas bir çikolata notasına sahip mükemmel bir filtre kahve oluşur. Privat Kaffee Brazil Mild: Nemli ve sıcak iklim, besin açısından zengin topraklar ve bol güneş çok özel bir kahve keyfi sağlar. Bu ahenkli özel kahve için Arabica çekirdekleri, deniz seviyesinden yaklaşık 1.000 metre yüksekte olgunlaşır. Fındık dokunuşlu, yumuşak lezzet. Privat Kaffee African Blue: Doğu Afrika‘nın yüksek platosuna hoş geldiniz – kahvenin beşiği. Sıcak Ekvator güneşi ve 2500 metre yüksekliğe kadar olan volkanik topraklar, Bu Tchibo Privat Kaffee çeşidine özel karakterini kazandırır. African Blue kahvemiz etkileyici bir lezzete sahiptir ve keskin-meyvemsi siyah Frenk üzümü notaları barındırır.

Online alışverişe özel indirimli Tchibo filtre kahve çeşitleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Tchibo filtre kahveler ayağınıza gelsin.