İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tef Müzik Aleti

Kına, düğün, doğum günü partisi gibi kutlamaların vazgeçilmez enstrümanlarından olan tef, ritmik sesleri ile çalan müziğe kusursuz bir şekilde eşlik eder. Bu müzik aleti, yuvarlak tahta bir kasnağın tek tarafına deri örtü gerilmesi ile ortaya çıkar. Herhangi bir araca ihtiyaç duymadan direkt olarak parmak ve el darbeleriyle ses verir. Kasnağa yerleşmiş halde bulunan ziller sayesinde diğer vurmalı çalgılardan farklı bir tını ortaya çıkartır. Geçmişten günümüze farklı toplumların değişik amaçlarla başvurduğu bu enstrümanın, tapınak törenlerinden şarkılı dans partilerine kadar geniş bir alanda yüzyıllar boyunca kullanıldığını görebilirsiniz.

Günümüzde müzik icra eden grupların ve eğlence amacı güden toplulukların yararlandığı en yaygın ve popüler müzik aletleri arasındaki yerini korur. Kına, düğün gibi organizasyonlar ile tiyatro sahnelerinde göze çarpan tef modelleri, birbirinden değişik tasarımlarıyla dikkat çeker. Her bütçeye hitap eden ucuz tef enstrüman seçeneklerini keşfetmek ve dilediğinizi satın almak için ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesine hemen göz atabilirsiniz.

Kına Gecelerini Şenlendiren Tef Çeşitleri

Kadınlar kına eğlencelerinde diledikleri gibi dans etmeyi çok sever. Konukların doyasıya eğlendiği kına geceleri, çıkardığı ritmik seslerle müziği coşkulu bir şekilde destekleyen tef sayesinde daha keyifli hale gelir. Gelinin yakın arkadaşlarından veya profesyonel dansçılardan oluşan gruptaki her bir kişinin elinde tuttuğu tefle gerçekleştirdiği dans performansı geceye damgasını vurur. Dans edenlerin giydiği kıyafetlerin renkleriyle uyumlu olarak seçtikleri süslemelerle bezeli tefler, konsepte uyum sağlamasıyla da dikkat çeker.

Bu tip organizasyonlar için birden fazla ürün satın alarak dans edenlere ve misafirlere dağıtabilirsiniz. İhtiyacınıza cevap verecek küçük, orta ve büyük ebatlardaki tef müzik aleti çeşitlerini seçebilirsiniz. Göz alıcı süslemelerle daha cazip hale gelen zilli tefler, ahenk içinde bir görüntü oluşturarak görsel bir şölen yaratır. Müzik aletinin yanında incili ve mumlu nedime bilekliklerinin de aralarında olduğu özel setleri de kına geceleri için tercih edebilirsiniz.

İsme Özel Tef Enstrüman Çeşitleri

İsme özel gelin tefleri en mutlu günlerini kendi isimlerinin yazılı olduğu enstrümanlarla daha özel hale getirmek isteyen gelinlerin ilk tercihi olur. Üzerine kaligrafi sanatı ile gelinin ismi işlenen ürün, yıllar boyunca hoş bir anı olarak saklamak için de son derece uygun bir seçim. İsme özel deri modeller de dayanıklı yapıları sayesinde gece boyunca gönlünüzce eğlenmenize yardımcı olur.

Etrafındaki tüy, çiçek, kurdele, dantel gibi detaylarla zenginleşen ve daha gösterişli bir hale gelen bu ürünler, düğün eğlencelerinin olmazsa olmaz enstrümanları arasında yer alır. Kırmızı, bordo, mor, beyaz gibi birbirinden canlı renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek eğlencelerinize neşe katabilirsiniz. Parlak simler, boncuklar ve pullarla bezeli modelleri de tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Gösterişli Tef Enstrüman Modelleri ÇiçekSepeti’nde!

Tef fiyatları ürünün malzeme kalitesine, zillerin niteliğine, üzerine eklenen ilave süslemelere ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Gövdesi ahşap gürgen kasnaktan oluşan koyun derisi bir ürün ile plastik tef fiyatları aynı olmayabilir. Fiyat - performans açısından beklentileri karşılayan bu etnik ve şık çalgı her bütçeye hitap eden seçeneklere sahip olmasıyla herkesi memnun etmeyi başarır. Düğün, kına, sünnet gibi kutlamalar başta olmak üzere özel partilerde ve maçlarda da görebileceğiniz led ışık detaylı modeller karanlıkla yaydığı rengarenk ışıklarla fark yaratır. Eğer yalnızca müzik yapmak amacıyla bu ürünü edinmek istiyorsanız, sade modellere de göz atabilirsiniz. Siz de en iyi tef enstrüman seçeneklerini ÇiçekSepeti’nde inceleyebilir, seçiminizi yapıp dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.