Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tefal ÇiçekSepeti’nde!

Tefal, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak misyonu ile çıktığı yolculuğuna Türkiye genelinde 150'yi aşkın mağazası ve online alışveriş olanağıyla hayatımıza pratiklik katıyor. Rowenta gibi bilinen birçok alt markası da bulunan Tefal, küçük ev aletleri sektöründe güvenilir yerini yılların deneyimiyle koruyor.

Tencereden tavaya, kahve makinesinden ütüye yüzlerce Tefal ürünü, online hizmet kalitesi ve özel fırsatlar ile internet alışverişinin güvenilir adresi ÇiçekSepeti’nde!

Kusursuz Yemeklerin Sırrı Tefal

Mutfağınıza konfor ve pratiklik katacak Tefal ürünleri, tüm kullanıcıların ustalaşabilmesi ve en yüksek kalitede mutfak gereçleriyle sofrada kusursuz yemekler sergileyebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Lezzetli sofraları sır olmaktan çıkartan Tefal ürünleri, kullanıcılara özel kampanya ve fırsatlarla ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Yeniliğin başarının sırrı olduğuna inanan Tefal, tüm ürünlerini bu mottoyu kullanarak geliştiriyor. Kullanıcı deneyimlerini inovasyonla harmanlayan Tefal ürünleri, yalnızca mutfağınızda değil, evinizin her köşesinde hayatınızı pratikleştirecek çözümler sunuyor. Ütü, su ısıtıcı, robot süpürge, düdüklü tencere, tava ve tencere setleri, Türk kahvesi makinesi gibi çeşitli ürünleriyle Tefal, hayalini kurduğunuz kaliteli ve hızlı sonuçları elde etmeniz için evinizdeki en büyük yardımcınız olacak. Siz de hayatınıza pratiklik katacak, kalitesiyle sizi mutlu edecek Tefal ürünlerine, online alışveriş kolaylığı ve ÇiçekSepeti güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Hayat kurtarıcı tasarımlarıyla kendinize daha çok vakit ayırmanızı sağlayacak Tefal ürünleri, ergonomik ve uzun ömürlü olmalarının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlar. Hem zamandan hem enerjiden tasarruf ettiren kampanyalı Tefal ürünleri sayesinde size boş vakitlerinizin tadını çıkarmak kalır. ÇiçekSepeti aracılığıyla hayatınızı kolaylaştıracak Tefal ürünlerini evinizin konforunu terk etmeden inceleyebilir, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ihtiyacınıza en uygun Tefal ürünlerini zahmetsizce satın alabilirsiniz.