İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Teif ÇiçekSepeti’nde!

Her boyuttaki yeni nesil LCD ve LED televizyon ekranının duvara asılması için gerekli olan özel montaj aparatları üreten Teif markası, kaliteli ve kullanışlı ürünleriyle öne çıkar. Yeni sezon ve outlet Teif ürünleri geniş kullanım alanıyla dikkat çeker. Ev, iş yeri, kafe, restoran, otel lobisi gibi mekanlardaki televizyonların duvarın düz ve köşe kısımlarına sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlayan askı aparatlarının hareketli düzeneğe sahip modelleri de mevcuttur. Kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilen Teif ürünleri çizilmeye ve paslanmaya karşı özel boya ile kaplanır. Farklı ölçülerde bulabileceğiniz uygun fiyatlı Teif ürünleri her marka televizyona uyum sağlar. Alandan tasarruf etmek ve televizyon izleme deneyiminizi iyileştirmek amacıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm Teif kampanya ürünleri için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!

Uygun Fiyatlı Teif Ürünleri

Kutudan çıkan vida ve dübeller aracılığıyla duvara monte edilen askı aparatları kolay kurulum imkanı sunarken, güçlendirilmiş metal gövde güvenli bir uygulama sağlar. Ekran büyüklüğüne uyum sağlayacak şekilde 39”, 48”, 60” ebatlarda üretilen TV askısı 99, 122, 106 ekran gibi onlarca farklı TV ekran boyutuna uygun olarak üretilir. İndirimli Teif ürünleri arasından bulabileceğiniz Teif 39' - 99 Ekran Led Tv Köşe Askı Aparatı - Su Terazili model en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Çift eklemli yapısı sayesinde köşe ve düz duvar üzerinde kullanılabilir. Su terazisi yardımıyla açıyı doğru ayarlayarak, aparatı düzgün bir şekilde duvara yerleştirebilirsiniz. Eğer televizyon ekranını sağa sola, yukarı ve aşağıya doğru çevirmek isterseniz Teif 48' - 122 Ekran Hareketli Tv Askı Aparatı - Su Terazili modele göz atabilirsiniz. Montajın ardından televizyonu sağa - sola kaydırma olasılığı veren VESA standartlarına uygun 3 kademeli yükseklik ayarına sahiptir.

Siz de yaşam alanlarınızda yer verdiğiniz televizyonların sabit bir şekilde duvara monte etmek isterseniz Teif fiyatları, ürün özellikleri ve gereken diğer bilgilere ÇiçekSepeti yardımıyla ulaşabilirsiniz. Salonda, mutfakta, oturma ve çocuk odasında rahatlıkla konumlandırabileceğiniz tüm ürünleri online olarak sipariş verip kolayca satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.