Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tek Kullanımlık Ürünler

Hayatın her alanında pratiklik ve hız oldukça önem kazanıyor. Mutfakta, medikal alanda, ambalajlarda ve hijyen ürünlerinde pratik kullanıma sahip olan ürünler sıklıkla tercih ediliyor. Tek kullanımlık ürünler de, bu pratik ürünler arasında büyük bir yere sahip. Günlük hayatın içinde evde ya da iş yerlerinde kullanılan bu ürünler, herkesi birçok yükten kurtarıyor. Tek kullanımlık olduğu için hijyenik bir kullanım sunan bu ürünler, farklı tasarımlara da sahip. Özellikle gıda servisinde kullanılan ürünlerin tek kullanımlık olması, bulaşık konusunda da büyük kolaylık sağlıyor. Tek kullanımlık ürünler genelde tekli olarak satılmıyor. 3’lü, 5’li 10’lu, 100’lü hatta 1.000’li paketler halinde hazırlanan tek kullanımlık ürünler, tek seferde birçok malzemeyi satın almanızı kolaylaştırıyor. Çiçeksepeti’nde farklı seçeneklere sahip olan tek kullanımlık ürün çeşitleri sizi bekliyor! Siz de Çiçeksepeti’nde yer alan bu ürünleri inceleyerek birkaç dakika içinde online siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Ürün Nedir?

Tek kullanımlık ürünler, kullan at olarak da adlandırılan ürünlerdir. Genellikle tek sefer kullanmak için tasarlanan ve kullanım sonrasında atık olarak değerlendirilen bu ürünler; kağıt, plastik, polistren köpük ve pamuk gib malzemelerden üretiliyor. Kullanım sonrasında geri dönüştürülebilir atık kategorisine giren bu ürünler, çevreye karşı duyarlı olanların da tercihi oluyor. Eğer bu ürünler laminasyon gibi kompozit malzemeler kullanılarak üretildiyse, geri dönüşümü bir hayli zor oluyor. Tek kullanımlık demek bazen kullanım süresi belli olmayan ürünleri, belirli bir süre kullanılan ürünlerden ayırmak için de kullanılabiliyor. Tek kullanımlık ürünler, genelde sarf malzemeleri ile karıştırılıyor. Çünkü gaz gibi tek sefer kullanılıp tüketilen sarf malzemeleri, bu yönüyle tek kullanımlık ya da kullan at ürünlerden ayrılıyor. Çiçeksepeti’nde farklı alanlarda ve farklı şekillerde kullanılan tek kullanımlık ürünleri bir arada bulabilirsiniz! Bütçenize en uygun kullan at ürünlerden ihtiyacınız kadar olanını sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Tek kullanımlık ürünler, birçok farklı alanda kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Mutfakta kullanılan tek kullanımlık ürünler, hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor. Alüminyum folyo, bardak, tabak, çatal, bıçak, kaşık, masa örtüsü, kürdan, kapkek kağıdı, kahve filtresi, meşrubat pipeti gibi ürünler sıklıkla kullanılır. Tıbbi alanda kullanılan ya da hijyenik ürünler kategorisinde yer alan ürünler ise; tuvalet kağıdı, kağıt havlu, prezervatif, tek kullanımlık lavman ve hipodermik iğne, tıbbi maske, bone, pamuklu çubuk, eldiven, bebek bezi, yetişkin bezi, tıraş bıçağı, tek kullanımlık diş fırçası, diş ipi, hastane önlüğü gibi ürünlerdir. Elektronik kategorisinde yer alan tek kullanımlık ürünler arasında şarj edilemeyen piller, tek kullanımlık kameralar, tek kullanımlık mürekkep kartuşu, elektronik sigara cihazları, bobinler ve kapsüller yer alır. Tüm bunlara ek olarak; çöp torbası, süpürge torbası, su filtresi, yağ filtresi, hava filtresi, etiket, çıkartma kağıtları da tek kullanımlık ürün kategorisinde yer alır. Çiçeksepeti’nde farklı alanlarda kullanılan bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tek Kullanımlık Ürünler Çiçeksepeti’nde!

Mutfakta, hastanede, sanayide, evlerde kullanılan tek kullanımlık ürünler için uygun fiyatlı seçenekler şimdi Çiçeksepeti’nde! Gıda malzemelerinden pansuman malzemelerine, makyaj ürünlerinden ambalaj ürünlerine varana kadar aklınıza gelen her kategoride bir tek kullanımlık ürün bulunuyor. Siz de farklı paketleme seçenekleri ile hazırlanan, farklı sayılarda sunulan tek kullanımlık ürünler için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilirsiniz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Sonrasında online sipariş yolu ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.