Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Tekli Çerçeve

ÇiçekSepeti, eviniz veya sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz onlarca farklı dekorasyon objesi sunuyor. Herkesin evinin veya ofisinin bir köşesinde en sevdikleriyle paylaştığı mutlu anılarını hatırlatan çerçeveler, yaşadığınız alanı kişiselleştirmenizi sağlıyor. Ahşap, metal, cam, plastik veya pleksi seçeneklerde sunulan tekli çerçeve modelleriyle sevdiklerinizi her an yanınızda hissedebilirsiniz. Kullanacağınız alanın dekorasyon tarzına ve fiziksel koşullarına uygun birbirinden şık tekli çerçeve seçeneklerini ÇiçekSepeti'nin bütçenize uygun teklifleriyle hemen şimdi keşfedebilirsiniz.

Tekli Çerçevelerle Evlerinizi Kişiselleştirin

Resim çerçeveleri, bir evin veya ofisin daha sıcak ve samimi hissettiren en değerli dekorasyon objelerinden biri. Arkadaşlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle birlikte geçirdiğiniz sıcak anıları daima yanınızda hissettiren çerçeveler, aynı zaman mükemmel birer hediye seçeneği. Çerçeveleri kullanmayı düşündüğünüz alanın mevcut estetik tarzına uygun seçimler yapmanız dekorasyonun tamamlanmasına da yardımcı oluyor. Klasik teması olan evlerde siyah ve beyaz gibi ana tonları deneyimleyebilirsiniz. Çağdaş dekorasyonlarda daha cesur parçaları tecrübe ederek, akrilik tekli çerçeveleri de tercih edebilirsiniz. Açık ve koyu ahşap çerçeveler, özellikle doğa ve manzara fotoğraflarını sergilerken mükemmel birer seçenek. Doğal malzeme ve dokusu sayesinde farklı tarzlara uyum sağlayan ahşapları eskitme gibi seçeneklerle de değerlendirebilirsiniz. Özellikle rustik dekorasyona sahip alanlarda ahşap çerçeve modellerini tercih edebilirsiniz. Fotoğraflarınıza daha şık bir görünüm katmak için cam çerçeveleri de kullanabilirsiniz. Ekstra derinlik ve boyut katan cam çerçeveler sayesinde evinizin veya ofisinizin dekorasyonunda illüzyon etkisi de yaratabileceğinizi unutmayın.

Farklı Boyutlardaki Çerçeveleri Keşfedin

Çerçeve satın alırken kullanmayı düşündüğünüz alanın ölçülerine uygun modelleri seçmeniz önemli. Ofis masanızda veya baş ucunuzdaki komodinin üstünde daha minimal seçenekler uygun olurken duvarda veya daha geniş yüzeylerde büyük boyutlu çerçeveler kullanılabiliyor. Sosyal medyada paylaştığınız sevilen bir fotoğrafınızı yanı başınızda tutmak için kare formatlı çerçeve seçenekleri tam size göre. 3x3 cm ve 4x6 cm gibi daha küçük boyutlardaki tekli çerçeve modelleri; duvar raflarında, kitaplıklarda, şifonyerlerde kümelenmiş halde veya konsol masalarında değerlendirilebiliyor. 8x10 cm ve 11x11 cm dahil olmak üzere daha büyük boyutlardaki çerçeve seçenekleri ise boş duvarlarda veya masaların üzerinde odak noktası yaratıyor. Galeriye benzer bir deneyim yaratmak için büyük çerçevelerden oluşan çerçeve gruplarını koridorunuza asabilirsiniz. Magnetli ve küçük boyutlu çerçeveleri buzdolabınızın üzerine asarak sevdiklerinizle yaşadığınız en unutulmaz deneyimleri günün her saatinde hatırlama imkânı da elde edebilirsiniz.

Dekorasyonunuza Samimi Bir Dokunuş Ekleyin

Geçmiş aile tatillerini veya özel günleri hatırlamak herkese keyif veriyor. Günün her saati kendinizi daha iyi hissetmek ve yaşadığınız alanı daha kişisel hale getirmek için çerçeveler mükemmel birer seçenek. Zamanı donduran ve harika anılarınızı yansıtan tekli çerçeveleri duvarda, buzdolabınızda, masanızda veya komodinin üzerinde kullanabilirsiniz. Çerçeve satın almadan önce nereye yerleştireceğinizi seçmeniz önemli. Koridora asmayı düşündüğünüz çerçevenin monte edilme şekliyle masa üzerindeki ayaklı modellerin kullanımı fark edebiliyor. Duvara asılan modellerin birçoğu delik açmanıza gerek kalmadan özel aparatlarla sunuluyor. Tekli çerçeveleri birden çok şekilde yan yana kullanmanız dekorasyonunuzun daha gösterişli ve şık görünmesine de yardımcı oluyor. Duvarınızı rengini öne çıkan tekli çerçeve renkleriyle modern ve sofistike bir atmosfer yaratabileceğinizi de unutmayın. Aynı anda birden çok çerçeveyi kullanırken zıt renk ve desenlerden de yararlanabilirsiniz. Masa veya şifonyer gibi mobilyaların üzerinde yer alan çerçevelerin bulunduğu alanların yapısına uyum sağlamasına da dikkat etmelisiniz. Birbirinden şık ve kaliteli tekli çerçeve seçeneklerini ister kendiniz isterseniz de sevdikleriniz için ÇiçekSepeti'nin ücretsiz teslimat ve kampanya seçenekleriyle hemen şimdi satın alabilirsiniz.