İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tekli Kupa

Kahve vazgeçilmezlerinizden biriyse kendinizi anlatan kupa çeşitleri ile daha keyifli anlar yaratabilirsiniz. Kendinizi anlatan özel kupa tasarımlarını tercih ederek sadece size özel tasarımlara imza atabilmeniz mümkün!

Fotoğraflı Kişiye Özel Kupa Tasarımı

Kupanızın üzerine sevdiklerinizin fotoğraflarını bastırarak, her kahve içmek istediğinizde sevdiklerinizin de yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz. Kupanızın üzerine kendi fotoğraflarınızdan oluşan bir tasarım da yapabilirsiniz. Özel anlarınızı tekrar tekrar hatırlamak için fotoğraf kupa güzel bir tercih olacak. Sadece fotoğraf olarak da değil, fotoğraflarınızın karikatüre dönüştürülmüş şekillerini de kupanızda kullanabilirsiniz. Bu şekilde sadece size özel bir kupa tasarımınız olmuş olacak.

Renk Değiştiren Sihirli Kupa

Özel günlerde sevdiklerinize ne hediye alacağınız konusunda kararsızsanız, sihirli kupa ile eşsiz bir hediye tercihi yapacaksınız. Sihirli kupa, içerisine sıcak bir içecek konulduğunda üzerindeki fotoğrafı ortaya çıkaran oldukça özel bir hediyedir. Renk değiştiren sihirli kupa, sevdiğiniz kişi kahvesini yudumlarken anılarınızı görmesini sağlar. Ailenizin fotoğrafını da kupada tercih ederek, özel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Sihirli kupa için materyal olarak porselen tercih edilir ve ürünü bu sayede uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Kupanız için renk tercihinizi de kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Renk değiştiren sihirli kupa aynı zamanda kullanılan materyal sayesinde hızlı soğuma yerine uzun süreli kullanım da sağlar. 

İsim ve Logo Tasarımlı Porselen Kupa 

İsimli kupalar, özel anlarınızda sevdiklerinizi mutlu edecek. Kişiye özel isimli kupa tercihi ile karşınızdaki kişiye kendisini özel hissettireceksiniz. Sadece isim olarak değil, sevdiğiniz bir sözü ya da sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajları da kupa üzerine yazdırabilirsiniz. Bu şekilde sevdiklerinize söyleyemediklerinizi kupanız sizin yerinize söyleyecek. Kişiye özel isimli kupa ile sevdiğiniz kişiyi anlatan özel bir sözcük ve sözcük anlamını da gene kupa üzerinde kullanılabilir. Sadece sevdikleriniz için değil kendiniz için de isimli özel kupa tercih edebilirsiniz. Kendinizi en iyi anlatan kelimeleri seçerek sadece size özel olan kupanıza sahip olacaksınız. Tercihe göre kupanın ön tarafına fotoğraf arka tarafına ise isim ya da cümle yazdırarak, farklı tasarımlar ile kupanızı renklendirin. Tuttuğunuz takım ya da sevdiğiniz bir görseli tercih ederek istediğiniz yazıyı görsel üzerine yazdırabilirsiniz. Bu şekilde daha renkli tasarımlara imza atmış olursunuz. İsim yazdırmak yerine sadece isminizin baş harfini de farklı görseller ve arka plan renkleri tercih ederek kupanızı tasarlayabilirsiniz. İsimli kupalar iş yerlerinde de tercih ediliyor. Firmanızın ismini ve logosunu kupa üzerinde tercih ederek iş yerinizin reklamını yapabilirsiniz. Meslek grubunuza uygun şekilde de görseller ile kendinize uygun kupalar tasarlamış olursunuz. 

Çiftlere Özel Tasarım Kupa Seçenekleri

Sevgiliniz ya da eşiniz ile size özel bir kupa dizayn edin. Eşiniz ile sizi anlatan kelimelerden oluşan kupalar ile çay ya da kahve içmek artık çok daha keyifli. Evin reisi, evin hanımı şeklinde kime ait olduğu belli olan kupa yazılarını tercih edebilirsiniz. Eşiniz için kullandığınız özel kelimeleri de gene kupanız üzerinde kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti sizler için birçok kişiye özel tasarım kupa seçeneğini sunmakta. Özel tasarım kupa seçeneklerine göz gezdirebilir, kendi kupanızı tasarlamak için de fikir edinebilirsiniz. ÇiçekSepeti özel günler için tercih edebileceğiniz pek çok farklı desen ve modelde kupa seçeneğini tek tık ile sizlere sunar. İstediğiniz modeli tercih ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kupa boyutları ve materyali hakkında bilgi edinerek tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ÇiçekSepeti tekli kupa seçenekleri ile sevdiklerinize hoş sürprizler yapın. Özel anlarınızı daha keyifli hale getirmek için özel tasarım kupa modellerini tercih edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.