İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tekne Yat Malzemeleri

Yatçılık ve deniz turizmi son zamanlarda oldukça yoğun ilgi gören bir olgu. Denizde olmayı, deniz tatilini sevenler, genellikle turist olarak katıldıkları ilk mavi yolculuk ya da benzer etkinlik sonrası tekne sahibi olmak isterler. Siz de bir bir tekneye sahip iseniz ya da tekne sahibi olmayı düşünüyorsanız, aradığınız tekne malzemelerini tek bir çatı altında bulabileceğinizi biliyor musunuz? ÇiçekSepeti, bu ayrıcalıklı ilgi alanı kapsamında gereksinim duyacağınız her şeyi sizler için bir araya getirdi.

Tekne ya da yat denildiğinde, yalnızca denizde yolculuk edilebilen bir araç değil, çeşitli faydalara sahip kapsamlı bir ürün akla gelir. Denizler, çok farklı amaçlar için dizayn edilmiş ve kullanım alanları farklı teknelere ev sahipliği yapıyor. Açık güverteli tekneler, sürat tekneleri, restaurant tipi tekneler, özel geceler ve etkinlikler için çok uygundur. Gulet tabir edilen yelkenli tekneler, katamaranlar ve motoryatlarda ise, diğer faydalarına ek olarak, konaklama olanağı söz konusudur. Kullanım alanlarına göre tüm tekne tiplerinin farklı sarf malzemesi ve yan ürünlere ihtiyacı vardır.

Ayrıcalıklı Tekne Yat Malzemeleri

Özellikle konaklamalı tekne ve yatlarda, üst kategori otel konforunu aratmayan bir donanım vardır. Tekne dekoratörleri konaklama kabinleri, yatak ve buna bağlı olarak da tekstil ürünleri ile dekore edilirler . Uyku konforu için şişme seyahat yastığı da teknelerde yer alır. Tekne sahipleri, banyo bölümlerinde, havlu ve havlu setleri de kullanır. Konaklamalı tekne ve yatlar, salon bölümlerine sahip olduğundan, konuklarına, film izleme, oyun oynama, spor yapma ortamı da sağlar. Bu kapsamda da mekik çekme spor aleti, pilates stüdyo aleti, pilates kaydırmaz matı, direnç lastiği gibi ürünler bir teknede kaliteli zaman geçirmek için aranan ürünlerdir. Günübirlik ya da konaklamalı teknelerde, düğün, mezuniyet, kına, doğum günü, bekarlığa veda etkinlikleri için boğaz turu ya da deniz turu yapıldığından, parti malzemeleri, eğlence ekipmanları, müzik sistemleri de tekne ihtiyaçlarının önemli bir kısmını oluşturur. ÇiçekSepeti, tekne veya yatınızda eğlence ve konforu aynı anda yaşayabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınızı aynı anda sunar.

Dekoratif  Ve Teknik Tekne Yat Malzemeleri

Tekne ve yatçılık konularında iyi noktalara varmak için özel bir ilgi ve özen gerekiyor. Teknelere belli aralıklarla bakım yapmak bu bağlamda büyük önem taşıyor. Tekne bakımı, hem dekoratif ve estetik bir anlama sahip, hem de teknenin dayanıklılığı için bir zorunluluktur. ÇiçekSepeti, bu bölümde, bakım için gereken boya, vernik, rötuş ve derz boyama kalemi gibi kozmetik ürünlere yer vererek, siz tekne tutkunlarına yardımcı oluyor. Açık denizlerde seyirde iken ya da bir koyda demirli olduğunuz sırada oluşabilecek teknik aksaklıklara karşın, küçük tamir işleri için bazı araç gereçleri de teknede bulundurmanız gerekir. ÇiçekSepeti; sizler için, tamir seti, matkap ucu, yağ çubuğu, çift taraflı bant, ses izolasyon bandı, conta, motor kapak vidası, yakıt depo kapağı ve elemanları, yağ borusu gibi teknik malzemelere de yer veriyor.

Pratik Tekne Yat Malzemeleri

Tekne ve yatlar gündelik hayata dair birçok ekipmana ev sahipliği yapıyor. Büyüklüğü değişse de sonuç olarak kısıtlı yer olanağına sahip olan teknelerde, depolama, tasnif için ve günlük kullanım için pratik malzemeler de gerekiyor. Örneğin; organizer sepet, züccaciye sınıfına giren tabak bardak gibi irili ufaklı bir çok küçük eşyanın taşınma ve depolanmasına yönelik kullanılan malzemeler. Bu kategoride ayrıca, tekne yaşamını kolaylaştran kapı tutucu, lavabo açıcı, dekoratif saksı ve çiçek sulama seti, tekerlekli saksı ayağı, acil durum kiti, termometre, nem ölçer gibi pratik ürünleri ÇiçekSepeti güvencesiyle bulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Tekne Ve Yat Malzemeleri başlığı altında, dekoratif, eğlenceli, yararlı, ve günlük hayatta kurtarıcı birçok ürünü sizler için buluşturdu. Siz de tek bir dokunuşla bu ürünlere sahip olarak tekne ya da yatınızın eksiklerini kolaylıkla tamamlayabilir, güvenle maviliklere açılabilirsiniz. 

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.