İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

344 ürün bulundu.

Alt Açma Bezleri

Alt değiştirme ve temizleme işlemini kolaylaştıran bebek alt açma bezleri farklı ürün modellerinden oluşur. Bebeğe hijyenik ortam sağlayan ve olası kazaları da önleyen ürünler, bebek sağlığına uygun malzemelerden üretilir. Farklı renkler, desenler ve ergonomik tasarımlarla üretilen ucuz tekstil alt açma seti modellerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve bebeğinizin ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.

Alt Açma Minderi Modelleri

Pamuklu ve havlu kumaşla üretilen, hafif elyaf dolgulu, yastıklı alt açma minderi modelleri, bebeğinizin altını değiştirirken kullanacağınız konforlu ürünlerdir. Antialerjik ve antibakteriyel elyaf dolguyla üretilen minderler, çamaşır makinesinin uygun programında rahatlıkla yıkanabilir. Farklı markalar tarafından üretilen bebek alt açma minderi seçenekleri, farklı renk, baskı ve model özelliğiyle tasarlanır. Sade, renk bloklu, figürlü ve desenli olarak üretilen minderler arasında size hitap eden ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Rahatça katlanan ve bebek çantasında taşınan minderleri hem evinizde hem de dış mekânlarda kullanabilirsiniz.

Ürün çeşitleri arasında sevimli ayıcık, panda, kedi ve civciv formlu alt açma minder modelleri de bulunur. Biraz büyüyen bebeğiniz için tercih edeceğiniz eğlenceli minderleri, bebeği olan arkadaşlarınıza hediye etmek için de alabilirsiniz. Bir tarafı sıvı geçirmez ve silinebilir suni deriden, diğer tarafı ise pamuk havlu kumaştan üretilen minder modelleri oldukça kullanışlıdır. Sevimli figürlerle tasarlanan baskılı alt açma minderleri ise bebeklerin ilgisini çeker ve bir yandan oyalanmalarını sağlar. Dış yüzeyi havlu kumaştan üretilen yastık detaylı ve yumuşak dolgulu minder modelleriyle bebeğinizi rahat ettirebilirsiniz.

Neşeli Desenler Sunan Alt Açma Setleri ve Bezleri

2’li ve 3’lü ürün seçenekleri sunan alt açma seti modelleri; bebek bezi, alt açma minderi, yastık ve bebek alt açma bezi gibi ürünlerden oluşur. İlgi çekici figürler, canlı renkler ve eğlenceli desenlerle tasarlanan bebek alt açma setleri aynı zamanda işlevsel bir hediye seçeneğidir. Alt açma minderi; yastık, 4 adet çorap, 4 adet bebek bezi ve bir patikten oluşan şık setleri, doğum yapan arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Alt açma setleri, bebeklerin bakım ve temizlik sürecinin huzur içinde geçmesine yardımcı olur.

Tek kullanımlık alt açma bez seçeneklerini tercih ediyorsanız, 30’lu ve 60’lı ürün paketlerini satın alarak ekonomik alışveriş yapabilirsiniz. Bebek alt açma bezi ya da bakım örtüsü olarak isimlendirilen ürünler, ünlü bebek bezi markaları tarafından üretilir. Bebeklerin tuvalet eğitimi sırasında yatağa serilerek kullanılan ürünlerin boyutları, bebeklerin yaş aralığına göre değişir. Tek kullanımlık alt açma bezleri genellikle 60x60 cm ya da 60x90 cm ebat ölçüleriyle tasarlanır. Ürünler evde, arabada ve dış mekânlarda bebeğinizin bakımını kolayca yapmanıza yardımcı olur. Sıvı geçirmez arka yüzey detayına sahip bezler, ergonomik boyutlu ve hafif yapılı olduğu için bebek bakım çantası içerisinde kolayca taşınır. Yumuşacık emici üst yüzeyle tasarlanan alt açma bezlerini, alt değiştirme ve bakım işlemleri sırasında koruyucu bir örtü olarak kullanabilirsiniz.

Alt Açma Ürünlerinin Sunduğu Faydalar

Alt açma minderleri ve bezleri sağlığa uygun ürünler olduğu için güvenlidir. Bebeğinizin bezini değiştirirken mümkün olduğunca steril bir ortam oluşturmanız ve olası kazalar için önlem almanız gerekir. Tekstil alt açma örtülerini bebeğinizi giydirmek veya yıkadıktan sonra cilt bakımını yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu tip işlerinizi sert bir zemin üzerinde yapmak yerine yumuşak elyaf dolgulu bir minder üzerine yaparak bebeğinizin rahat ettirebilirsiniz. İlgi çekici formlar ve desenler sunan ürünler bebeklerin eğlenmesine de yardımcı olur.

ÇiçekSepeti’nin tekstil alt açma seti kategorisi, tek kullanımlık alt açma bezlerinden tekstil ürünü alt açma minderlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. İstediğiniz ürünlerin siparişini tek tıkla vererek kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.