İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Telefon Kılıfı

Gün içinde sıklıkla kullandığınız ve tarzınızın bir parçası hâline gelen telefonlarınız, telefon kılıfları ile daha şık görünüyor. Deri, polikarbon veya farklı malzemelerden üretilip size özel tasarım ve görsellerle şekillendirilen cep telefonu kılıflarını ÇiçekSepeti’ne özel olanaklarla edinebilirsiniz. Bugüne dek telefonunuzu standart kılıflarla kullandıysanız ve telefonunuza kozmetik farklılıklar kazandırmayı istiyorsanız, telefonunuzla uyumlu kılıfları mutlaka incelemelisiniz.

Bırakın Telefon Kılıfınız Sizi Yansıtsın

Cep telefonu kılıflarının giderek birbirine benzemeye başladığı son yıllarda, değişik tasarımlara sahip kılıf arayışında olabilirsiniz. Bu noktada, telefonunuzla ahenkli olan, kişiselleştirilebilir yapıdaki kılıflara yönelebilirsiniz. Oldukça erişilebilir fiyat aralıklarında seyreden ve kullandığınız akıllı telefonla uyum gösteren TPU kılıfları, satın alma sürecinde özelleştirmeniz son derece kolay. Bunun için yapmanız gereken, bütçenize uygun kılıfı seçmek ve “Sipariş Ver” tuşunu kullanarak kılıf özelleştirme sürecini başlatmak. Cep telefonu kılıfınıza dilediğiniz ifadeleri yazdırabilir, bilgisayarınızdan istediğiniz fotoğrafları yükleyerek ilgili görselin kılıf deseni hâline gelmesini sağlayabilirsiniz. Genellikle tüm telefon modelleri bulunan kılıflar, cep telefonunuzu korurken üzerindeki mesaj ve görsel yardımıyla sizi yansıtır. Daha farklı dokuya sahip kılıflar ilginizi çekiyorsa, benzer bir yol izleyerek kişiselleştirme işlemini gerçekleştirebilir, yalnızca size özel tasarlanan cep telefonu kılıflarının sunduğu ayrıcalığın tadını çıkarabilirsiniz.

Narin Kasalı Telefonlarınızı Kılıflarla Koruma Altına Alın

Yeni nesil cep telefonları, taşınabilirlik sınırlarının altında kalacak şekilde dizayn ediliyor. Bu durum, özellikle cam arka kapaklı telefonların, çarpma ya da düşme gibi durumlara dayanıksız hâle gelmesine neden olabilmekte. Böylesi tatsız sürprizlerin önüne geçmekse sizin elinizde. ÇiçekSepeti üzerinden satın alabileceğiniz kauçuk telefon kılıfları, cep telefonunuzu sıkıca kavrar ve çarpma gibi senaryolarda ilk şoku kendi üstünde toplar. Bu sayede telefonunuzun, paralel ya da dikey düşme/çarpmalarda hasar alma riski minimuma iner. Benzer bir dayanıklılığı gerçek deri kılıf ya da suni deri kılıf modellerinde tecrübe edebilirsiniz. Genel itibarıyla telefonunuzun hem arka kapak hem de ekran kısmını koruyacak şekilde tasarlanan deri telefon kılıfları, özel dokuları sayesinde telefonunuzu dış etkenlerden ve darbelerden koruyabilir. Aynı zamanda deri cep telefonu kılıflarının iç kısımlarında kredi kartı, kartvizit ve kâğıt para yerleştirebileceğiniz özel bölmeler bulunabilir. Böylece yanınıza cüzdan almadan da alışverişe çıkabilir, cep telefonu kılıfınızı çok yönlü kullanabilirsiniz.

Telefonunuzun Görünümünden Memnunsanız Şeffaf Kılıflar Size Göre

Yeni nesil cep telefonunun görünümünden memnunsanız, hem sade hem de telefon kullanmanıza engel olmayacak kılıflar arıyorsanız şeffaf kılıfları tercih edebilirsiniz. Genellikle silikon materyalden imal edilen, seçeceğiniz ürüne göre telefonunuzun arka kapağının yanı sıra ekranını da koruyabilen kılıflar, sahip olduğunuz telefonun zarafetini tamamlar. Telefonun ekran ya da kamera gibi birimlerini kullanırken sizi rahatsız etmeyen silikon kılıflar, hassasiyet açısından da beklentilerinizi karşılar. Telefonunuza kolayca takabileceğiniz ve çıkarmak istediğinizde de saniyeler içerisinde telefonunuzdan ayırabileceğiniz silikon kılıflar, cihazınızı tamamen sarmalayacağı için telefonun tuş, çerçeve ekran ve kapak gibi kılcal çiziklere maruz kalabilecek yerlerini de korur. Eğer darbe emiciliği yüksek silikon kılıflardan edinirseniz, kauçuk kılıfların sunduğu koruma imkânlarının bir benzerini elde edebilirsiniz. Silikon kılıflar, şeffaf olabildiği gibi telefonun arka kapağına farklı bir görünüm kazandıracak renk ve motiflerde de olabilir. Kişiye özel hazırlanabilen TPU kılıflar gibi belirli oranda özelleştirilebilen silikon kılıfları da alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Şayet siz de cep telefonunuzu dilediğiniz gibi kişiselleştirmek istiyor, aynı zamanda telefonunuzu dış etkenlere karşı dayanıklı hâle getirmeyi hedefliyorsanız, ÇiçekSepeti kataloglarında yer alan ürünleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.