Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Teleplus

Günlük yaşamın vazgeçilmez teknolojik ürünlerinden biri olan cep telefonları, çeşitli aksesuarlarla daha şık bir görünüme sahip olur. Özel tasarıma sahip Teleplus ürünleri ile cep telefonunuzu hem darbelere karşı koruyabilir hem de dikkat çekici bir aksesuara dönüştürebilirsiniz. Farklı materyallere sahip ürünleriyle seçim yapmanızı kolaylaştıran Teleplus, telefonunuza uyum sağlayan kılıflar sayesinde telefonunuzu daha rahat kullanmanıza imkân tanır. Özgün tasarıma sahip yeni sezon Teleplus ürünleri için ÇiçekSepeti’ni takip edebilir ve hızlıca online sipariş verebilirsiniz!

Teleplus Ürünleri ile Telefonunuzu Darbelere Karşı Koruyun

Teknolojiye ilgi duyan ve kullandığı ürünleri dikkat çekici hale getirmek isteyenlerin tercih ettiği indirimli Teleplus ürünleri, birçok telefona kolaylıkla uyum sağlar. Teleplus ürünleri telefonları darbelere karşı korurken telefonun kamerası ve mikrofonu gibi noktalarını da kapatmaz.İşlevsel özellikleri ve şık modeller ile kullanıcıların beğenisini kazanan uygun fiyatlı Teleplus ürünleri ile telefonunuzun tasarımını bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Telefonu tamamen kaplayan ya da yalnızca arka kısmını saran farklı ürün tasarımları arasından ihtiyacınız olan ürünü bulabilirsiniz.

Akıllı telefonların tasarımını büyük ölçüde değiştiren kılıflar, darbelere karşı da koruma görevi üstlenir. Her tarza hitap eden Teleplus ürünleri ile telefonunuzu her gün başka renkte bir kılıf ile kullanarak farklılık yaratabilirsiniz. Canlı renklerin yanı sıra sade tasarımlara da sahip olan outlet Teleplus ürünleri arasından zevkinize hitap eden ürünü kolayca bulabilirsiniz!

Farklı Materyallere Sahip Geniş Ürün Seçeneği

Silikon yapıdaki Teleplus ürünleri, renginde solma yaşanmadan uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Teleplus fiyatları, ürünün materyali gibi çeşitli özelliklerine bağlı olarak en doğru şekilde belirlenir. Teleplus kampanya fırsatları sayesinde almak istediğiniz birçok ürüne daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Teleplus kamera korumalı parfe bumber silikon kılıf gibi birbirinden farklı ürünlere ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, siparişinizi kolayca verebilirsiniz!