İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Teleskop Dürbün ve Mikroskop Ürünleri

Teleskop, dürbün ve mikroskop modelleri bilimsel araştırmaların çoğunda kullanılabildiği gibi hobi olarak da sevilen ve ilgi gören aletler arasında yer alır. Başlangıç ve ileri seviyelerde ürün seçeneklerinden yararlanarak seviyenize uygun dürbün, teleskop ve mikroskop modellerine göz atabilirsiniz. Sevdiklerinizin hobilerine heyecan katacak mikroskop, teleskop ve dürbünler ÇiçekSepeti’nde!

Etkili Görüş Kapasitesi İçin Dürbün Modelleri

Trekking ve kamp gibi outdoor aktivitelerinde dürbün seçenekleri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. İhtiyacınız olan büyütme kapasitesine ulaşarak konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Görüş kapasitesini ve görüş açısını manuel olarak ayarlayabileceğiniz tasarımlar işlevsel bir deneyim sunar. Çeşitli malzemelerden tasarlanmış birbirinden şık dürbün seçeneklerini outdoor aktiviteleri için tercih edebilirsiniz. Dürbünler, aynı zamanda koleksiyon yapmak için de şık ürünler arasında. Profesyonel dürbün seçeneklerinin yanı sıra kampçılık ve doğa yürüyüşlerine hevesli çocuklar için çocuk dürbünleri kullanılabilir. Profesyonel dürbün kullanımından önce ilk pratikler, bu işlevsel ve şık çocuk dürbünleri ile yapılabilir. Doğasever sevdikleriniz için göz alıcı tasarımlara sahip dürbün modelleriyle hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz. Özel kutulu tasarımlarla hediyenize ince dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Minimal tasarımlara sahip gözlük dürbünler ya da tek göz için tasarlanmış avuç içi modeller de oldukça şık hediye seçeneklerine sahip. Dijital görüş dürbünleriyle teknolojiyi etkili bir şekilde kullanan tasarımları tercih edebilirsiniz. Kayıt yapma özelliğine sahip bu ürünlerle işlevsel bir deneyim elde edilebilir.

Mikroskoplarla Yepyeni Dünyalara Açılın

Mikroskoplar, geniş ürün yelpazesi sayesinde her seviyedeki kullanıcının ihtiyacına hitap eden model çeşitliliğine sahip. Çocuklar için 300 kat büyütme seçeneği mevcuttur, kolay kullanılabilen ve sade mikroskop seçenekleri tercih edilebilir. Pratik kullanım sağlayan lam ve lamel seçenekleri, çocukların mikroskop kullanmaya alışması için basit çözümler sunar. Üst seviye mikroskopları bilimle ilgilenen ve mikroskop kullanmayı belli bir seviyede bilen sevdikleriniz için hediye edebilirsiniz. USB bağlantısı sağlayan, incelenen görüntünün fotoğrafını çeken ve 500 kat kadar büyütme özelliği sunan tasarımlar, profesyonel ihtiyaçlara hitap eder. Bu tarz dijital mikroskoplar bilgisayar bağlantısı sağlayabildiği için görüntü aktarma ve paylaşma uygulamalarında kullanışlı çözümler sunar.  Bu modellerde kullanılan LED ışık teknolojisi, etkili bir aydınlatma sağlayarak görüntü kalitesini artırmaya yardımcı olur. Endoskop kameralı mikroskoplar daha ince detaylar için tercih edilebilir. Mikroskop modellerini özel kutularında saklayarak darbe ve diğer dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Mikroskopla birlikte kullanacağınız kitler ayrı olarak satın alınabileceği gibi çeşitli kitleri sunan set halindeki ürün seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Kitler içerisinde büyüteç, cımbız, lam, lamel ve damlalık gibi temel deney aksesuarlarına ulaşabilirsiniz.

Gökyüzünü Yakından Keşfedin

Gökyüzünü ve gök olaylarını yakından gözlemlemeye yardımcı olan teleskoplar, çeşitli objektif seçenekleri sunar. Böylece her seviyeden kullanıcı, ihtiyacına uygun teleskop modelini kolaylıkla seçebilir. Ayaklı tasarımları istediğiniz yere konumlandırarak ihtiyacınız olan yüksekliğe getirebilirsiniz. Tripod teleskoplar, zemine güvenli bir şekilde yerleştirilerek konforlu bir kullanım sağlar. Vintage tasarımlardan hoşlanan sevdikleriniz için eskitme detaylı teleskop modelleri ideal hediye seçeneklerine sahip. El yapımı ve el boyaması ürünlerden ilham alarak gökyüzüne düşkün sevdiklerinizle özel hediyeler paylaşabilirsiniz. Çocuklar ve teleskop öğrenmeye yeni başlayanlar için başlangıç seviyesindeki tasarımlar tercih edilebilir. Bu tasarımlarla ileri seviye teleskop kullanımı için etkili adımlar atabilirsiniz. ÇiçekSepeti ile bilim ve doğasever sevdikleriniz için teleskop, dürbün ve mikroskop modellerine ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nin güvenli ödeme seçeneklerinden yararlanarak sevdiklerinize unutulmaz anılar bırakabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.