İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

TV Aksesuarları

Evlerdeki oturma düzenini bile belirleyecek kadar önemli hale gelen televizyonlar, çağdaş teknoloji sayesinde baş döndürücü şekilde gelişiyor ve beklentinin ötesinde fonksiyonlar ediniyor. İnternete bağlanabilme kabiliyeti de kazandıktan sonra, dijital platform ve web sitelerine erişimi kolaylaştıran televizyonlardan en yüksek verimi alabilmek için, kullanılacak aksesuarların doğru seçilmesi ve kalite standartlarının yüksek olması büyük önem taşıyor.

Askı Aparatı

Televizyonunuzu dikey konumda duvar, separatör, TV panosu benzeri bir taşıyıcı objeye sabitlemenizi sağlayan bu aksesuar, doğru model seçildiğinde ve talimatlara uygun monte edildiğinde önemli kullanım kolaylıkları sağlar. Konsol, TV sehpası gibi yatay taşıyıcılara ihtiyacı ortadan kaldırarak odada alan kazanmanızı sağlarken çarpma, sallanma gibi sebeplerden dolayı televizyonun düşerek zarar görmesini de engeller. Birkaç basit hususu göz önünde bulundurarak, size en uygun TV askı aparatı ÇiçekSepeti'nin ilgili kategorisindeki kaliteli alternatifler arasından kolaylıkla seçebilirsiniz.

  • Seçim yaparken televizyonunuzun ekran boyutunu ve ağırlığını göz önünde bulundurun. Ürün açıklama kısmında aparatın ağırlık taşıma kapasitesini ve hangi ebatlara uyumlu olduğunun bilgisini bulabilirsiniz.  
  • Televizyonun izleme açısını basit şekilde değiştirebilmek için hareketli askı aparatı tercih edebilirsiniz. İzleme açısını değiştirmeye gerek olmayan büyük ve ağır televizyonlar için sabit askı aparatı daha kullanışlıdır.
  •  Kabloları yukarıdan gezdirebileceğiniz mekanlarda tavan askı aparatı büyük kullanım kolaylığı sağlar. Konsol üstünde kullanılacak ekranlarda ise masa üstü askı aparatı ve bebek güvenlik kemeri gibi yardımcı unsurlarla güvenliği artırabilirsiniz.
  • VESA (Video Electronics Standards Association) televizyon üreticileri tarafından belirlenmiş montaj sistemine ilişkin standartları ifade eder. Ekran ve askı aparatı VESA standardında ise, parçalar birbirine kolaylıkla uyum sağlar.

Uzaktan Kumanda

Kontrol etmek istediğiniz cihazın marka ve modeline uyumlu kumanda seçerek tüm fonksiyonlara hakim olabilirsiniz. Yeni nesil televizyonlardaki sesli komut, akıllı menü gibi özellikleri aktif hale getirebilmek için, televizyondan ayrı satılan "akıllı kumanda", "sihirli kumanda" gibi isimlerle adlandırılan komuta cihazlarından da edinmeniz gerekebilir. Çoklu kontrol özelliği olan uzaktan kumandalar, birden fazla cihazı komuta ederek kumanda kalabalığını ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Ekran üzerinde daha fazla hakimiyet sağlamak için, klavyeli veya mouse şeklinde modeller de tercih edebilirsiniz. Kumandadan tam verim alabilmek için pillerin de en az kumanda kadar kaliteli olması gerekir. İyi pil tercih ederek hem aygıtın menzilini artırmış, hem de pil akma problemini bertaraf etmiş olursunuz.

TV Kabloları ve Yardımcı Aparatlar

Veri kaybını önleyerek görüntü kalitesini korumak açısından TV kabloları ve bağlantı aparatları büyük önem taşır. Televizyonun ve yayının HDMI gibi özelliklerinden tam anlamıyla faydalanabilmek için aktarım sağlayan parçaların da uyumlu olması gerekir. İhtiyacınıza uygun veri transfer ekipmanlarını edindikten sonra, montajı kendi başınıza yapmak isterseniz, ihtiyaç duyacağınız kablo soyucu gibi el aletlerini de ÇiçekSepeti üzerinden tedarik edebilirsiniz.

Ekran Koruyucu

Cep telefonları kadar olmasa da ekranlar da dış etkilerden ve darbeden dolayı zarar görme ihtimali taşır. %100 şeffaf TV ekran koruyucu plakalar, televizyonun görüntü kalitesini hiçbir şekilde etkilemez. Temizlik kolaylığı da sağlayan bu malzemenin montajını, kullanma kılavuzunu takip ederek birkaç dakika içinde yapabilirsiniz.

TV Arkası USB Led Işık

İhtiyacınız olan tüm malzemeleri edindikten sonra ortama biraz da estetik katmak isterseniz, televizyonun USB çıkışına bağlanarak çalışan led aydınlatmaya göz atabilirsiniz. Uzaktan kumanda edilebilen bu ürün, farklı renklerde ışık da verebiliyor. ÇiçekSepeti'nin zengin çeşitleri arasında, çoklu priz, ekran temizleme köpüğü gibi diğer televizyon yardımcı malzemeleri de bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz her şeyi, ÇiçekSepeti güvencesi sayesinde, gönül rahatlığıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.