Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Televizyon

Teknoloji devi markaların en yeni televizyon modellerini bir araya getiren ÇiçekSepeti, avantajlı fiyatları ve birbirinden farklı alternatifleri ile sizi bekliyor. Evde sinema keyfine doyacağınız TV modelleri, akıllı sistemleri ve internet erişimleri sayesinde beyaz ekranın çok ötesinde. Size yepyeni bir dünyanın kapısını aralayacak ürünleri satın almak için alışverişe hemen başlayabilirsiniz. En iyi televizyon markaları hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili içeriğimize göz atabilirsiniz.

Minimalist Televizyon Tasarımları Tam Ekran Performansı Sunuyor

ÇiçekSepeti, yenilikçi tasarım unsurları ile ön plana çıkan yepyeni TV modellerini beğeninize sunuyor. 24" ekrandan 65" ekrana kadar geniş ürün gamı içerisinden dilediğiniz televizyonu seçebilirsiniz. Kasa tasarımları oldukça ince olan televizyonlar, kendilerine ait ayaklarının üzerinde veya duvara asılarak kullanılıyor. Çerçeve tasarımları minimalist bir anlayış içerisinde oldukça ince dizayn edilmiş modeller, 180 derecelik görüş kavrama yeteneğine sahip. En dar mekanlarda bile konforunuzdan taviz vermeyeceğiniz modelleri satın alarak kalabalık arkadaş gruplarınızı rahatlıkla film izlemeye çağırabilirsiniz.

Yeni nesil teknolojilerin ön plana çıktığı TV ekranları, parlaklığı size hissettirmeden kontrol altında tutuyor. Parlama ve yansımayı önleyen modeller sayesinde gün ışığından rahatsız olmak ise artık tarihe karışıyor. İzleyicileri her köşeden kavramayı başaran televizyonların görüntü performansı her açıdan aynı. Ekranın hangi tarafına oturulur ise oturulsun, görüntü kaybı yaşatmıyorlar. Farklı tasarımları, oyun, maç ve film keyfinizi artıran ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.

Televizyon Ekranında Sinema Salonu Konforu

Son yıllarda yaşanan teknolojik gelişmeler sayesinde artırılmış görüntü kalitesi sunan yeni nesil televizyon ekranları, performansları ile kullanıcılardan tam not alıyor. Evinizde sinema salonu konforunu yaşamak için tercih edebileceğiniz modellerin yüksek çözünürlüklü görüntü kaliteleri sayesinde yepyeni bir deneyimin kapısını aralayabilirsiniz. Full HD resim kalitesi ile evde film keyfini bir üst seviyeye taşıyabilir, her bir pikselin hakkını vererek yüksek kalite ile izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik renkler konusunda oldukça titiz olan modelleri satın alarak gözlerinizin yorulmasını da engelleyebilirsiniz.

Oyun ve film tutkunları için geliştirilen Ultra HD 4K modeller ise daha yüksek piksel performansı arayanlara hitap ediyor. Full HD performansını yeterli bulmayanlar için 4 katı çözünürlük geliştiren markalar sayesinde evinizi küçük bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. 4K UHD çözünürlüklü TV modellerinde ekran titremeleri ve görüntü karartıları yok denecek kadar az. Çığır açan Ultra HD 4K teknolojileri, resim kalitesindeki seçiciliğini renklerdeki parlaklık ve detaylarda yakaladığı ayrıntılar ile daha da pekiştiriyor. Dolby Digital veya Surround Sound sistemleri kullanan ürünleri tercih ettiğiniz takdirde ses kalitesi ile birlikte evde maç, film ve oyun keyfini sinema konforuna eşitleyebilirsiniz.

Akıllı TV Modelleri İnterneti Televizyona Taşıyor

Dijital medyaya erişim imkanı sunan Smart led TV konsepti sayesinde internet kullanım alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Doğrudan internete bağlanan akıllı modüller, dijital dünyanın tüm imkanlarına televizyonunuz aracılığı ile ulaşmanızı sağlıyor. Android yazılımı yüklü modeller ise Smart TV konseptini biraz daha ileriye taşıma gayreti içerisinde. İzleme alışkanlıklarınızı öğreniyor, sesli komutlarınıza yanıt veriyor. Hava durumundan maç özetlerine kadar her türlü bilgiyi anında ekranına yansıtıyor. Televizyon ekranını telefon ya da tablet gibi kullanmak istiyorsanız güçlü işlemci destekleri sayesinde kesintisiz çalışan ürünleri satın alabilirsiniz.

Mobil cihazlar ile senkronize olabilen TV modelleri ise küçük ekranları televizyona taşıyor. Yetenekleri sadece bunlarla sınırlı olmayan ürünler, cep telefonlarınızı da kumandaya dönüştürüyor. Dahili uydu alıcıları ile birlikte gelen çoğu yeni nesil televizyon ise sadece kumandanıza dokunarak yüzlerce kanal arasında seçim yaptırıyor. Geleceğin teknolojilerini bugünden evlere sokan dev markaların yeni nesil ürünlerini ÇiçekSepeti'nde incelemeye başlayabilir, en yeni teknolojilere avantajlı fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.