Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Telsiz Telefonlar

Telsiz telefon seçeneklerini tercih ederek sabit telefonlarınızı daha kullanışlı ve özgür hale getirebilirsiniz. Sabit bir ev telefon hattına bağlı olan bu cihazlar, dahili bataryaya sahiptir. Böylece, gün boyu şarjı bitmeyen telefonunuzu pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Telsiz telefonlarla görüşme yapmadığınız anlarda ise şarj portunun üzerinde bırakarak, gün içinde her an kullanıma hazır olmasını sağlayabilirsiniz. Belirli bir mesafeye kadar evin içindeki tüm alanlarda işlevsel olan bu telefonlar, bağlantısını kablosuz şekilde sağlar. Kablosuz bağlantı sayesinde sabit bağlantıya ihtiyaç duymadan telefon görüşmeleri yapmanıza olanak tanır.

Telsiz Telefon Nasıl Kullanılır?

Telsiz telefon modelleri ev içinde kullanılan sabit hatların mobil hale gelmesini sağlar. Ev telefon hatlarının bağlantısını kablosuz şekilde ahizeye aktaran bir adet sabit port sayesinde, telefonun pratik şekilde kullanımı mümkün hale gelir. Böylece, sabit bağlantı imkanına sahip standart ev telefonu cihazlarını kullanmaya gerek kalmaz. Telsiz özellikli telefon için kullanılan port, bir adet enerji girişine ve bir adet de telefon kablosu girişine sahiptir. Telefon kablosu girişi ile telefon bağlantısı porta aktarılır. Bu bağlantı, kablosuz şekilde cihazın ahize kısmına iletilir ve bu şekilde telsiz telefonunuz çalışmış olur.

Telsiz telefonları belirli bir mesafeye kadar açık ve kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. Telsizler ile aynı mantıkta çalışan bu cihazların uzun mesafeler boyunca kapsama sağlaması mümkündür. Telsiz özelliğine sahip telefonlar, evlerde olduğu kadar ofislerde de farklı avantajlar sunar. Ofis ortamında sabit telefon hatlarının kullanımı, diğer ortamlara kıyasla yaygındır. Bu sabit hatların kullanımı sırasında çalışanlara pratik imkanlar sağlamak için telsiz telefon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kaliteli Telsiz Telefon Modelleri

Telsiz telefon özelliğine sahip olan modellerin kullanımı sırasında önemli farklar görülür. Belirli telefon modellerini sadece telsiz kullanım imkanıyla değerlendirebilirsiniz. Buna ek olarak hem telsiz hem de ahizeli telefon olarak tercih edilen modeller de bulunur. Bu seçeneklerde kullanıcının tercihine bağlı olarak cihazın ahize üzerinden ya da telefon üzerinden kontrol edilmesi mümkündür. Telsiz ünitesinin sahip olduğu özelliklere göre her modelde farklı çekim gücü elde edebilirsiniz. Telefon modelleri arasında çekim gücü farkları görülse de genel anlamda tüm ürünlerin çekim gücü kapalı alanlarda görüşme yapmak için yeterlidir. Üstelik ahizeli modellerde hoparlör sistemleri kullanılarak sesin dış ortama verilmesi ve bu şekilde görüşme yapılması da kullanıcılara sunulan pratik seçenekler arasında yer alır.

Telsiz telefon modelleri kullanım sırasında pek çok pratik imkan sağlar. Sabit telefonların aksine telsiz telefon modelleri kullanıcıyı engellemez. Sıradan işleriniz sırasında telefonun telsiz özelliğini kullanarak görüşmelerinize devam edebilirsiniz. Telsiz sistemi sayesinde geniş bir kapsama alanına sahiptir ve evin içindeki her noktada duvar ve eşyalar gibi engellere takılmadan rahatlıkla çeker. Yüksek çekim kapasitesi ile evde ya da ofiste bulunduğunuz herhangi bir noktada kendi işlerinizi hallederken aynı zamanda telefon görüşmelerinize kesintisiz şekilde devam edebilirsiniz.

Avantajlı Telsiz Telefon Fiyatları ÇiçekSepeti’nde!

Telsiz telefon modelleri arasında belirli özellik ve fonksiyon farkları bulunur. Bu fonksiyon farkları cihazın kullanım imkanlarını etkilediği için fiyat etiketleri üzerinde de bir etkiye sahip olabilir. Evlerde amatör kullanım için standart telsiz özellikli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller amatör kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir. Profesyonel kullanım durumlarında ofislerdeki telefon trafiğini iyi şekilde yönetebilmek için hem ahizeli hem de telsiz özelliğine sahip modellerin kullanımı büyük kolaylık sağlar. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak en iyi telsiz telefon modellerini ucuz fiyat seçenekleriyle ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve satın alabilirsiniz.