İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tena ÇiçekSepeti’nde!

Tena, yaklaşık 100 ülkede kişisel bakım ve peçete ürünleri sunan, hijyen ve sağlık konusunda global lider konumdaki Essity’ye ait bir markadır. Essity, dünyanın en etik şirketlerinden biri kabul edilen ve sürdürülebilirlik alanında da örnek sayılan bir şirkettir. 60 yılı aşkın deneyimiyle Tena ise, dünyanın en tanınmış mesane zayıflığı ve idrar tutamama bakımı markası haline gelmiştir.

Tena, hayatınızı pratikleştirecek ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!

Rahatlığın Tadını Tena ile Çıkarın

İdrar tutamama şaşırtıcı derecede yaygın olmanın yanı sıra, yaş ve sağlıktan bağımsız hayatlarının en sorunsuz döneminde yaşamakta olan insanların bile başına gelebilir. İdrar tutamama herkesi farklı şekillerde etkiler. Kendisi ciddi bir sorun olmasa da, etrafını çevreleyen sosyal tabular sebebiyle idrar tutamama bir insanın sosyal özgüvenini yıkabilir. İdrar tutamama ile huzursuz ve yalnız hisseden kişileri bakımla yükümlü kişiler sevdiklerinin onurunu koruma kaygısıyla hareket ederken sağlık personelleri de en uygun bütçe ile en yüksek standarttaki bakımı sağlamaya çalışıyor. Erkek, kadın ve hasta yakınları için özel ürünleriyle Tena, hayatınızı kolaylaştırmak için ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

İdrar kaçırma sorunları yaşayan kişiler kadar bu sorunu yaşayan yakınlarının bakımını sağlayan kişilerin de özel ürünlere ihtiyacı olabilir. İdrar tutamama sorunu yaşayan bir akraba veya yakınınıza bakım sağlamak, ya da bu alanda destek vermek zorlu olabilir. Tena’nın geniş ürün gamı içerisinde ??????????? fark edilmeyen emici pedleri, külotları, ince günlük pedleri ve daha fazlası hakkında ayrıntıları bulabilirsiniz.

En pratik ve kullanışlı ürünleriyle Tena, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında. Siz de online alışverişe özel indirimli Tena ürünlerine evinizin konforunu terk etmeden sahip olabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.