Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tencere Setleri

Mutfakların olmazsa olmaz ekipmanları arasında tencere setleri karşınıza çıkar. Çelik, granit, döküm gibi malzemelerle üretilen tencere seti çeşitleri mutfağınızda profesyonel bir hava estirir. Ailenize ve sevdiklerinize lezzetli yemekler pişirmek için kaliteli tencere setlerinden yararlanabilirsiniz. Çorba, ana yemek, pilav, tatlı gibi her türlü yiyeceği bu tencere setleri ile hazırlayabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli tencere seti çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Lezzetli Yemekleri Sırrı Tencere Seti Modelleri

Tencere seti çeşitleri yemek yapmayı kolaylaştıran ve mutfakta geçirdiğiniz süreyi keyifli hale getiren en temel malzemelerin başında gelir. Yemeklerin lezzetini doğrudan etkileyen bu ürünler farklı materyallerle üretilir. Tencere seti granit, çelik, döküm, seramik gibi seçeneklerle karşınıza çıkar. Düz renkli ve desenli modelleri bulunan tencere setleri ile mutfağınıza şıklık katabilirsiniz. Tencere seti içinde farklı boyutlarda tencereler ve bunların kapakları ile birlikte tava çeşitleri de bulunur. 2’li, 3’lü, 7’li gibi seçenekleri bulunan tencere setleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. 7 parça tencere seti çeyiz alışverişi için iyi bir seçim olabilir. Farklı hacimlerdeki tencereleri içeren 7’li set içinde karnıyarık tenceresi, küçük boy çorba tenceresi ve derin tencere yer alır.

Mutfakların Olmazsa Olmazı Tencere Setleri

Tencere seti markaları farklı ihtiyaçlara uygun tasarımlara imza atar. Çelik, döküm, granit gibi malzemelerle yapılan tencere setleri uzun süreli bir kullanım imkanı sunar. En sık kullanılan tencere seti çelik malzeme ile üretilenlerdir. Her mutfakta bulabileceğiniz çelik tencere setleri ile her türlü yemeği kolayca pişirebilirsiniz. Döküm tencereler et ve sebze yemeklerini güveç tadında pişirmekte ustadır. Seramik kaplamalı tencereler çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Pilav ve sulu yemeklerinizi seramik tencerelerde rahatlıkla pişirebilirsiniz. Granit tencereler de çelik modellerden sonra en sık tercih edilenlerdendir. Yanmaz ve yapışmaz özellikteki bu tencere setleri ile tadına doyulmaz yemekler pişirebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Tencere Seti Fiyatları

Tencere seti fiyatları malzeme yapısına ve parça sayısına göre değişik aralıklarda sunulur. Döküm tencere setleri ile çelik modeller arasında fiyat farklılıkları olduğunu görebilirsiniz. Tencere seti kampanyaları sayesinde kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımlı birçok tencere seti indirimli fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor!