İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tencere Tava

Tariflerinize yaraşır pişirme ürünleri ÇiçekSepeti’nde! Farklı işlevsellik ve tasarım özelliklerine sahip tencere tava çeşitleri, zamanı etkili kullanmanıza imkan vermesi bir yana, estetik görünümleri ile de ilgi çekmeyi başarıyor. Kullanım amacı, boyut, renk, dayanıklılık, ağırlık, iç hacim, maksimum kapasite, fonksiyonellik gibi özelliklere göre çeşitlenen ürünler arasından dilediğinizi seçin ve yemek pişirme sürecini daha keyifli hale getirin. Tekli ya da set halinde de satışa sunulabilen tencere tavaların fiyatları ürünlerin özelliklerine, tasarımsal niteliklere, markaya, kampanya fırsatlarına ve sezona göre değişkenlik gösteriyor.

Pratik Tencere ve Tava Setleri

Günlük kullanım ihtiyaçlarınızı iyi derecede karşılamayı amaçlayan tava ve tencere setleri dahilindeki tek parça ürünlerin kullanım alanları da kapasiteleri de farklı olabiliyor. 9 parça tencere seti, üçlü tava seti, tencere ve tava bir arada seriler, 6 parça kapaklı tava setleri, 7 parça tencere setleri şeklinde uzayan ürün listesi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Çeşitliliğe katkı sağlayan bir diğer husus da ürünlerin imalatında kullanılan malzemeler. Granit tencere, teflon tava, bakır sahan, çelik tencere, alüminyum gövdeli tava başta olmak üzere ilginizi çeken ürünlerle mutfağınızı zenginleştirebilirsiniz. Kapaklarında cam ya da çelik malzeme tercih edilen paslanmaz çelik tencereler, içerisinde derin tencere ve kısa tencerelerin yer aldığı geniş kullanım alanı sunan setler, ısıya dayanıklı borosilikat kapaklı tencereler, ezme teknolojisi kullanılarak imal edilenler, kapaklı tava setleri ve hem iç hem de dış kaplaması yapışmaz özellikli granit seriler de rağbet görenlerden. Ürünlerin taban kalınlıkları, ısı iletkenlik dereceleri, kulp özellikleri ve çapları farklılık gösterebildiğinden satın alım noktasında beklentilerinize uygunluğu önceleyin.

Belli Kullanım Amacına Uygun Ürünler

Yemek hazırlama sürecini hızlandırıp kolaylaştırmak isteyenlerdenseniz belli kullanım amacı için özel üretilen tava tencere çeşitlerini düşünebilirsiniz. Gözleme pişirme sacı, pilav tenceresi, döküm tava, ızgara tava, karnıyarık tenceresi, pankek ve waffle tavası, kızartma tenceresi, kavurma sacı, Wok tava, yumurta sahanı, börek tavası, makarna tenceresi, tantuni tavası, krep tavası, balıkmatik ve tostmatik çeşitleri sizlere sunuluyor. Bu ürünler derinlik, kapak ve taban yapısı, sıcaklık iletimi gibi durumlarda birbirinden ayrılıyor. Örneğin tasarımında süzgeçli kapak ve entegre kilit sistemi yer alan makarna pişirici tencere çeşitlerini tercih ederek, makarna süzme süreci için ek gereç gereksinimini ortadan kaldırabilirsiniz. Isının yüzeye eşit dağılmasını sağlayan gözleme, katmer pişirme sacı ile düşük ısıda hızlı ve lezzetli sonuçlar alabilir, yağsız pişirme özellikli krep tavaları ile hafif lezzetler servis edebilir, ocak üstü tost yapma gereçleri ile ekmekleri hızlı ve pratik biçimde istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

Kaliteli ve Estetik Tasarım

Tencere modellerinde onlarca farklı renk çeşidi ile mutfağınızın tasarımına uygun desenlerde tava seçenekleri ÇiçekSepeti'nde. Gümüş, granit, krom, kırmızı, pembe, bakır da dahil farklı dış renk kaplamalarına ve görünümlerine sahip olabilen modeller ile tarzınızı yansıtmanın ve konforu artırmanın keyfini çıkarın. Özel şekilli pankek pişiriciler birbiri ile aynı boyutta ve dokuda tarifler hazırlayarak servis etmenizi sağlarken, tak çıkar saplı tavalar hem kullanım sırasında hem de muhafaza etme noktasında kolaylık vadediyor. Depolama alanı sıkıntınız varsa üst üste koyabileceğiniz tencere ve tava setleri ile yerden tasarruf edebilir, ısıyı kulplardan iletmeyen modeller sayesinde konforu doğrudan artırabilirsiniz. Ayrıca paslanmaz çelik tencereler, emaye yüzeyli seriler ve son teknoloji ile üretilen granit tavaları tercih ederek dayanıklılığı önceleyebilirsiniz. Birinci kalite dövme bakırdan üretilen sahanlar ile bir yandan lezzetli yumurtalar yaparken diğer yandan kahvaltı masalarında nostaljik bir hava yaratmanız da mümkün. Kişisel kullanım için ya da hediyelik tencere tava arayışlarınız varsa ÇiçekSepeti en doğru adres! Yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilen kaliteli ve dayanıklı tencere tava çeşitleri arasından dilediğinizi sepete ekleyip güvenli biçimde satın alabilir, tariflerinizi keyifle hazırlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.