Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Tenis Malzemeleri

Tüm dünyada sevilen bir spor olan tenis için birbirinden özel ekipman ve aksesuarlar ile siz de bu spora mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Tenis malzemeleri içerisinde yer alan tenis raketi ve tenis topu çeşitleri arasında her bütçeye hitap eden ürünler bulunur. Başlangıç aşaması için tercih edebileceğiniz ucuz tenis ekipmanları ile bütçeniz için uygun bir set oluşturabilir ve keyifle tenis oynamaya başlayabilirsiniz. Profesyonel kullanım adına da pek çok bilindik markadan ürünlerin yer aldığı geniş ürün çeşitliliği içerisinde her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünler bulunur. Siz de tenis ekipmanları ve aksesuarları satın almak için ÇiçekSepeti’ndeki yüzlerce seçenek arasından size hitap eden ürünleri sepetinize ekleyerek istediğiniz tenis ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Zengin Seçenekler ile Tenis Malzemeleri

Tenis oynamak için gerekli, temel ekipmanlar arasında raket, top ve file bulunur. Raket seçiminde dikkat edilebilecek noktalar arasında ağırlık yer alır. Başlangıç için hafif ürünleri tercih edip, profesyonelleşme yolunda daha ağır ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda L1, L2, L3, L4 ve L5 olarak tenis raketinin sapları da kalınlık yönünden kategorilendirilir. El yapınıza uygun olarak sap kalınlıklarına dikkat ederek seçim yapabilirsiniz. Tenis topları ise ağırlık ve çap özellikleri bakımından genel olarak birbirine yakın değerlerde standartlara sahip. Başlangıç için tenis malzemeleri seçerken uygun fiyatlı tenis toplarını seçenekleriniz arasında bulundurabilirsiniz.

Karşılıklı iki sporcunun oyun içerisinde yer aldığı teniste, sporcuların kullandığı ekipmanlara ek olarak saha ortasında yer alan file de en önemli ekipmanlardan birisi. Profesyonel kullanım için standartlara uygun fileler bulabilir ve tüm kurallara uygun bir şekilde tenis oynayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirmek için bahçenizde kullanabileceğiniz tenis fileleri de seçenekleriniz arasında bulunur. Tenis oynamak için sahip olmak istediğiniz en iyi tenis ekipmanları arasında yer alan toplu setler ise temel ekipmanları bir arada edinebileceğiniz fırsatlı seçenekler yaratır.

Keyifli Bir Spor İçin Tenis Aksesuarları

Her sporda olduğu gibi teniste de keyifli ve konforlu bir spor için aksesuarlar yer alır. Hem bilek sağlığı hem de ter önleme amacıyla kullanılan tenis bileklikleri, bu aksesuarlar içerisinde ön plana çıkan ürünler arasında. Genel olarak havludan üretilen bilekliklere ek olarak saçınızın görüşünüzü engellemesini önlemek ve terleme durumlarında teri emme özelliğine sahip saç bantlarını da konforlu bir deneyim için tercih edebilirsiniz. Üstelik birbirinden özel tenis aksesuarları içeren setler ile hem ekipmanlar hem de aksesuarları bir arada edinebilirsiniz.

Tenis giyim aksesuarları içerisinde yer alan tenis eteği, tenis şortu ve tenis kolluğu gibi ürünler de rahat bir spor için önemli. Yoğun hareketliliğe uyum sağlayacak özelliklerde üretilen giyim ürünleri ile keyifli bir hareket özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm tenis ürünleri içerisinde çocuklar için de birçok ürün bulunur. Çocuklara uygun şekilde üretilen giyim aksesuarlarının yanı sıra çocukların kolaylıkla kontrol edebilecekleri boyutlara sahip ekipmanlar da seçenekleriniz arasında yer alır.

Fırsatlı Tenis Ekipmanları ÇiçekSepeti’nde!

Hem başlangıç hem de profesyonelleşme yolunda ihtiyaç duyulabilecek tüm tenis ekipmanları, kampanyalı fiyatlar ile her bütçeye uygun seçenekler içerir. Tenise yeni başlıyor ve bütçenizi zorlamayan bir alışveriş yapmak istiyorsanız eğer temel ekipmanların yer aldığı setleri tercih edebilirsiniz. Bu setler içerisinde raket, top, bileklik ve taşıma çantası gibi ürünler yer alır. Tenis topu seçiminde ise içerisinde 3 adet top bulunan ürünler bulunabildiği gibi 96 adet gibi çok sayıda tenis topunun bulunduğu ürünleri de tercih edebilirsiniz. Fırsatlı bir alışveriş için büyük setleri tercih ederek adet bazında çok daha uygun fiyata istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Tenis için ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipman ve aksesuarlar için ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz ürünleri sipariş verebilir, tek tıkla online alışveriş ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz!