İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tenis Aksesuarları ve Ekipmanları

1800’lü yılların İngiltere’sinde oynanmaya başlayan tenis bugünün olimpik sporları arasında yer alır. Dünya çapında popüler bir spor dalı teniste farklı yaş gruplarına ve seviyelere sahip birçok oyuncu bulunur. Uluslararası Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen tenis maçlarında birtakım kurallar geçerli olur. Öncelikle belirli kurallar dahilinde oynanan maçlar iki kişi veya ikişer kişiden oluşan iki takım arasında geçer. Oyun kurallarının dışında tenis maçlarında kullanılması gereken belli başlı ekipmanlar bulunur. Tenis ekipmanları adı altında üretilen bu malzemeler bir maçın temel yapı taşlarını meydana getirir. Öyle ki bu ekipmanların bulunmadığı bir ortamda tenis maçı düzenlemek pek mümkün olamaz. Bireysel veya profesyonel oyun fark etmeksizin tüm maçlarda kullanılan tenis ekipmanları için ÇiçekSepeti’ne bakabilirsiniz.

Sağlam ve Dayanıklı Tenis Ekipmanları

Raket sporlarından birisi olan teniste kullanılan malzemelerin kalitesi büyük önem taşır. Çünkü bu malzemeler tenis maçlarının gidişatı ve oyuncunun başarısı üzerinde etkili olur. Eğer tenis oynamaya yeni başladıysanız zaman içerisinde ekipmanların önemini fark edersiniz. Sağlam ve yüksek kaliteye sahip malzemeler kullandığınızda çok daha iyi bir performans elde edersiniz. Mesela raketin el içine doğru şekilde oturması, filesinin gergin ve dayanıklı olması gibi faktörler oyuncunun topa vuruş şeklini etkiler. Bunların dışında tenis antrenman ekipmanları denildiğinde akla gelen birçok alet bulunur. Mesela tenis topu sepeti, overgrip, raket kılıfı ve tenis filesi gibi ekipmanları antrenman sırasında kullanırsınız. İhtiyacınız olan tüm tenis araç gereçleri için ÇiçekSepeti üzerinden alışveriş yapabilir, sağlam ve dayanıklı ekipmanları uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Tenis Aksesuarları İndirimli Fiyatları ile ÇiçekSepeti’nde

Tenis oynamaya karar verdiyseniz gerekli tüm aksesuarları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Vibrasyon kesici, halatlı tenis filesi, tenis sırt çantası, ikili raket seti, top taşıma sepeti, gerdirme aparatlı sabit tenis direği, sporcu bilekliği, tenis topu taşıma tüpü ve çok daha fazlasını inceleyebilirsiniz. Üstelik bu ürünleri indirimli fiyatlar üzerinden satın alma şansına da sahip olursunuz. Delta, Wilson ve Yukon gibi bilindik markalar arasından istediğiniz gibi uygun fiyatlara alışveriş yaparsınız. Güvenilir ve indirimli tenis aksesuarları için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.