Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tenis Ayakkabıları

İster profesyonel ister amatör bir tenis oyuncusu olun, kortta performans sergilerken sağlam ve güçlü adımlar atmak için iyi tenis ayakkabılarına ihtiyacınız olur. Cesur renkleri ve minimal tasarımlarıyla öne çıkan tenis ayakkabıları; hem kadınların hem de erkeklerin gardıroplarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Kadın, erkek ve çocuklar için farklı alternatiflerden oluşan tenis ayakkabılarını kortlarda veya günlük hayatta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli ayakkabıları ÇiçekSepeti tenis ayakkabısı sayfası üzerinden inceleyebilir, ayrıcalıklı fiyat ve kampanya fırsatlarıyla sipariş edebilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Tenis Ayakkabıları ÇiçekSepeti’nde!

Çim, toprak veya beton zeminlerde en iyi performansı sergilemeniz için farklı teknik özelliklerle üretilen tenis ayakkabılarını, oyun tarzınıza göre seçmeniz oldukça önemlidir.

  • Yumuşak zeminlerde performans gösterirken sağlam balıksırtı tabanlara sahip modeller seçmeniz öneriliyor. Bu modellerle yere daha sağlam basma gücü elde edebilirsiniz.
  • Beton zeminlerde ise düz tabanlı modelleri tercih etmeniz gerekiyor. Bu tarz modeller, kayma ve kavrama açısından daha sağlıklı performans sunar.
  • Tenis ayakkabıları doğası gereği, durma, koşma ve yanal hareketleri destekleyen özellikler sunduğu için alçak tabanla tasarlanır. Alçak taban ani hareketlerde bilekleriniz ve kaslarınızı daha az zorlar. Bu sayede sakatlanma riski azalır.

Nike, Adidas, Mizuno, Yonex ve çok daha farklı markaların ikonik ve yüksek performanslı tenis ayakkabısı modellerinin yer aldığı koleksiyon, her sezon yeni ürünlerle güncelleniyor. Siz de amatör veya profesyonel anlamda kortlarda rüzgâr gibi esmek için bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun tenis ayakkabılarını tercih edebilirsiniz.

Erkek Tenis Ayakkabısı Modelleri ile Turnuvalara Hazırlanın

İster profesyonel turnuvalara hazırlanın, ister yerel tenis kulübünde hazırlık maçları yapın, tenis ayakkabısı modelleriyle daha yüksek performans gösterebilirsiniz. Her türlü turnuva, antrenman seansı veya eğlence maçında uygun desteği sunan erkek tenis ayakkabısı modelleri, çeşitli stil, renk ve desen alternatiflerinden oluşur.

  • Erkek tenis ayakkabısı modeli seçmeden önce oyun tarzınıza en çok uyum sağlayan kaliteli modellere yönelmeniz önemlidir.
  • Kaliteli erkek tenis ayakkabıları, antrenman seansında sakatlanmanızı önlemek için deri veya diğer yumuşak kumaş, yastıklı tasarım ve stabilite sunan yapıdan oluşur.
  • Her ayak ve oyun tarzı benzersiz olduğu için satın almadan önce ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan tenis ayakkabısı modelini belirlemelisiniz.
  • Tenis ayakkabıları ayrıca, minimal ve çok yönlü stilleri sayesinde gündelik gardırobunuza da rahatlıkla uyum sağlar. Bir çift beyaz tenis ayakkabısı satın alarak neredeyse tüm kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

Kadın Tenis Ayakkabılarıyla Gücünüzü Gösterin

Spor ayakkabılar, temelde yalnızca daha iyi antrenman performansı göstermek için tasarlansa da günümüz moda dünyasında kalıpların kırılmasıyla birlikte sokaklarda da kullanılıyor.

  • Moda sahnesinde yerini alan kadın tenis ayakkabısı modelleri, spor yapmaktan keyif alan ve aktif yaşamı hayat felsefesi edinen kadınların favorileri arasındadır. Eğer siz de tenis oynamaktan keyif alıyorsanız, oynadığınız yüzeye göre farklı özellikler sunan tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Çim kortlar iyi tutuş, düz taban ve esneklik gerektirirken, beton kortlar sert taban, güçlü yastıklama ve sert bir sabit üst yapı gerektirir. Bu nedenle sizin için en doğru tenis ayakkabısı modellerini seçmeden önce ürünlerin teknik özelliklerini incelemelisiniz.
  • Modaya ilginiz varsa, tenis ayakkabılarının son zamanlarda podyumlara taşan etkisinin farkında olabilirsiniz. Sokak modasını etkisi altına alan trend belirleyici ünlü isim ve influencer’lardan ilham alarak tenis ayakkabılarınızla oldukça havalı kombinler de yaratabilirsiniz.

ÇiçekSepeti, farklı spor dallarında en yüksek performansı sergilemeniz için ihtiyacınız olan tüm ekipman, kıyafet ve ayakkabı seçeneklerini sizlere sunuyor. Hemen şimdi dilediğiniz erkek, kadın veya çocuk tenis ayakkabısı modellerini uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz.