İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

İstanbul - Tepecik Çiçek

Tepecik semtindeki sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız, Tepecik Çiçek Siparişi sayfamızdan istediğiniz gün ve saatte teslim edilmek üzere taze çiçeklerden hazırlanan şık bir çiçek aranjmanını online olarak sipariş verebilirsiniz. Türkiye çapında dağıtım ağına sahip Çiçek Sepeti ile İstanbul-Tepecik semtine göndereceğiniz çiçek siparişleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

- Beğendiğiniz Çiçeği Seçin

- Güzel bir kart notu oluşturun (isterseniz sesli mesajınızı oluşturun)

- Çiçeğinizi aynı gün Tepecik'deki sevdiklerinize teslim edelim.

Büyükçekmece ilçesine bağlı Tepecik semti için veya İstanbul için çiçek siparişi vermek Çiçek Sepeti ile çok kolay.

Tepecik Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize kendinizi ve özleminizi hatırlatmanın, onlara kendilerini özel hissetmelerini sağlamanın en zarif yolu çiçeklerdir. Çiçekler, sevdiklerinizin kötü günlerinde yüzlerindeki tebessümün, mutlu günlerinde mutluluklarının ortağı olduğunuzun ve en önemlisi sevginizin en somut halidir. Tepecik çiçek siparişi hizmetiyle çiçek ihtiyacınızı her anlamda karşılanır. ÇiçekSepeti, beğendiğiniz bir çiçek modelini en hızlı ve en güzel şekilde sevdikleriniz için hazırlar. En yakın çiçekçi arayışı yerine, Tepecik Çiçek Sepeti üzerinden kolaylıkla sevdikleriniz için çiçek hazırlatabilirsiniz. Aynı gün teslim hizmeti sayesinde, sipariş verdiğiniz çiçek sevdiklerinize gün içinde ulaşır. Çiçek Sepeti, sadece Tepecik’te değil; Kumburgaz, Mimar Sinan, Celaliye gibi Tepecik’in yakın semtlerine de hizmet verir.

İstanbul-Tepecik Çiçekçileri

Tepecik, Büyükçekmece ilçesine bağlı, eski adı Playa olan bir semttir. Tepecik’te öne çıkan birçok mekan ve birbirinden farklı gezilecek yer vardır. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Tepecik’te çok tercih edilen mekanların yanı sıra çiçekçi ihtiyacı ve arayışı da oldukça fazladır. Kişiye kendini özel hissettiren, en kıymetli hediyelerden biri olan çiçekler bir hediyeden çok daha fazlasıdır. ÇiçekSepeti sayesinde her semte olduğu gibi Tepecik’e çiçek göndermek de oldukça kolaydır. Bulunduğunuz semtte size en yakın çiçekçiyi saatlerce aramak yerine, özellikle aradığınız veya beğendiğiniz bir çiçeği ÇiçekSepeti Tepecik üzerinden online sipariş yöntemiyle satın alıp sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

ÇiçekSepeti Tepecik’te!

Sevdiklerinizin anlamlı ve önemli günlerinde, onların mutluluğuna mutluluk katmak için çiçek yollamak, sevginizi veya özleminizi onlara hissettirebilecek en güzel ve en zarif yoldur. ÇiçekSepeti, satışa sunduğu birbirinden güzel çiçeklerin yanı sıra vermiş olduğu aynı gün teslim hizmetiyle çiçeklerinizi sevdikleriniz için özenle hazırlayıp hiç bekletmeden onlara teslim eder. Tepecik çiçekçileri arayışına girmek yerine, ÇiçekSepeti Tepecik üzerinden seçiminizi yapıp kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz. Ayrıca, aynı gün teslim çiçek hizmeti sizin için oldukça kolaydır. Tepecik ÇiçekSepeti bayileri, geniş dağıtım ağı sayesinde hemen hemen her semte hizmet verir. Sevdikleriniz için hazırlanan zarif ve akılda kalıcı çiçekler, oldukça güzel bir şekilde hazırlanıp yola çıkar. Eğer sevdikleriniz için bir çiçek alıp, onları şımartmayı düşünüyorsanız ÇiçekSepeti’nin birbirinden güzel çiçekleri tam size göre.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.