Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Tepsiler

Tepsi, her türlü dekorasyona ve mutfağa işlevsellik katan en temel araçlar arasında yer alır. İster estetik ister fonksiyonel anlamda satın alın, seçim yapmakta zorlanabileceğiniz kadar farklı tepsi çeşidi mevcuttur. Farklı malzeme, şekil ve renklerden oluşan tepsiler servisinizin daha pratik ve estetik şekilde gerçekleşmesini sağlar. ÇiçekSepeti, kendi evinize veya sevdiklerinize hediye olarak tercih edebileceğiniz en kaliteli ve şık modelleri, ev yaşam kategorisi kampanya ayrıcalıklarıyla sunar. Hemen şimdi, dilediğiniz modeli en ucuz tepsi fiyatları ile keşfedebilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Tepsi Modelleri

Tepsiler, temelde yiyecek ve içecekleri en iyi şekilde ikram etmeyi kolaylaştırma amacı taşır. Ancak, evinizin çeşitli bölümlerinde daha estetik ve hoş bir ambiyans yaratmak için tasarlanan dekoratif tepsi modelleri de bulunur. Şık görünümünden ötürü yatak odasında parfümlerinizi saklamak veya salonda mumlarınızı sergilemek için bu dekoratif ürünlerden yararlanabilirsiniz. Dekorasyon veya hizmet amaçlı kullanacağınız tepsiyi seçerken malzemesine de dikkat etmelisiniz.

Ne tür malzemelerden tasarlandığı ürünlerin fiyatlarını büyük ölçüde etkiler. Tik ağacı gibi özel ahşaplardan tasarlanan modeller, zarif ve geleneksel yapılarıyla dikkat çeker. Ancak bu tip ahşaplar, nazik olduğu için yiyecek veya içecek lekelerine karşı hassas olabilir. Misafirlerinize servis yapmak amacıyla pleksi, metal veya plastik modelleri tercih edebilirsiniz. Servis amaçlı tepsilerin daha ergonomik ve dökülmeyi önleyen tasarımlardan oluşması da önemlidir

Farklı İhtiyaçlara Uygun Seçenekler

Hediye olarak veya kendi evinize ekstra işlevsellik kazandırması için tepsi seçerken hangi amaçla satın aldığınızı göz önünde bulundurmanız önemlidir. Farklı amaçlara hizmet etmesi için çeşitli modelleri keşfederek, sizin için en uygun ürünü seçebilirsiniz.

TV Tepsileri: TV karşısında veya yatakta bir şeyler yemek istediğinizde yumuşak desteğe veya ayaklara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Rahat rahat keyif yapmanız için oldukça geniş tasarlanan bu modeller, eğlenceli desenleri ve renkleriyle de dikkat çeker.

Dekoratif Tepsiler: Rustik hasır modellerden altın işlemelere kadar, evinizin ambiyansına göre tercih edebileceğiniz oldukça farklı dekoratif modeller bulunur. Bu ürünler salondaki, banyodaki, mutfaktaki veya yatak odanızdaki objeleri estetik bir şekilde taşır. Şifonyerinize zarif bir görünüm kazandırmak için mücevherlerinizi, parfümlerinizi ve kozmetik ürünlerinizi şık aynalı tepsilerde saklayabilirsiniz. Cam ve pleksi gibi farklı malzemelerden oluşan dekoratif ürünleri, yeni ev sahibi olan yakınlarınıza hediye de edebilirsiniz.

Servis Tepsileri: Evde akşam yemeği hazırlarken veya film gecesine içecek taşırken şık ve pratik servis tepsilerini tercih edebilirsiniz. Kaydırmaz ve ergonomik tutuşa sahip servis ürünleri, mutfağınızdan salona veya diğer odalara yiyecek ve içecek servisini kolaylaştırır.

Tepsi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Farklı neden ve amaçlarla satın alınan tepsilerin farklı kulpları ve boyutları olur. Tepsinin genel yapısının yanı sıra, sapının güçlü olmasına da dikkat etmek önemlidir. Ürün seçerken bazı ipuçlarına özen göstererek en doğru alışverişi yapabilirsiniz.

  • Çay servisi tepsisi, çayı içinde taşırken ekstra destek için bir üst tutamağa sahip olabilir.
  • Dergi saklamak için satın alınan modellerin, içindekilerin düşmesini önlemek için yükseltilmiş kenarlarının bulunması gerekir.
  • Ürünlerin boyutu, tamamen kullanıcının gereksinimlerine bağlıdır.
  • Yemek masasındaki aperatifleri sunmak için daha küçük boyutlu tepsiler kullanılabilir.
  • Masaya yemek taşırken tek seferde birden çok ürün götürebilmek için büyük tepsileri tercih etmek gerekir.

Mutfak, sofra kategorisinde bütçenize ve tarzınıza göre seçebileceğiniz çok yönlü ve estetik tepsiler yer alır. Servis, dekorasyon ve işlevsel amaçlara uygun benzersiz ve kişiselleştirilmiş stile sahip tepsi modellerini, indirim ve kampanya ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. Bohem, rustik, çağdaş, eklektik veya klasik tarza sahip ürünler, evinizin ambiyansını bir adım öteye taşır. Hemen şimdi kendiniz veya yakınlarınız için en şık tepsileri, ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla sipariş edebilirsiniz.