İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Termos

Her mevsim kullanıma uygun olan termos çeşitleri ÇiçekSepeti’nde! Farklı renk, boyut, materyal, hacim, desen ve kalıp çeşitliliği ile imal edilen ürünler içeceklerinizi istediğiniz yere götürmenizi ve keyifle tüketmenizi sağlıyor. Özel boyutlara sahip termal sıcak ve soğuk termosları çantaların farklı gözlerine yerleştirilebilir, araba ve piknik sepeti gibi yerlerde muhafaza edilebilirsiniz. Kolayca yıkanıp kullanıma hazır hale gelmesi, konforlu ve emniyetli bir kullanım alanı sunması ürünlerin avantajlarından. Termos bardak fiyatları da ürünlerin bu tür niteliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

İhtiyaca Uygun Termos Modelleri

Kaliteli termos çeşitleri sayesinde içeceklerinizi istediğiniz yere götürebilir, dilediğiniz ısıda tüketebilirsiniz. Paslanmaz çelik termoslar, çift katmanlı modeller, yalıtımlı kapak özellikli olanlar, geri dönüştürülebilir termoslar da dahil nicesi sizleri bekliyor. Toz ve kir gibi çevresel etmenlere karşı korumalı olan termoslar ile içeceklerinizi hijyenik şekilde tüketmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yalıtımlı kapak teknolojisine sahip ürünlerin iç ve bağlantı alanları yalıtımlı olduğundan, sıvı sızıntısı oluşumu meydana gelmiyor. Bu modelleri tercih ederek, termosun ters dönmesi ya da devrilmesi durumunda oluşabilecek dökülme sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz. 24 saat soğuk ve 12 saat sıcak tutan seriler içeceklerinizi her daim ideal sıcaklıkta içmenizi sağlarken, yoğuşmasız modeller termosun dış alanında nem ve ıslanma oluşumunu önlüyor. Şişe içerisindeki sıvının şişe ısısından yüksek olması durumunda termosun kuru kalması bu durumun iyi bir örneği. Bu özellik sayesinde, soğuk ve sıcak içecekleri termosa koyduğunuzda, dış alanda yoğun sıcaklık oluşmasının da önüne geçebilirsiniz. Bu nitelik termosu hem taşımayı hem de kullanmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca, günlük ihtiyacı iyi derecede karşılayan kaliteli ürünlerde koku oluşumu da meydana gelmediğini unutmayın.

Bardak Termoslar

Paslanmaz çelik tasarımlar farklı renk, şekil, kapak tasarımı, aksesuar detayına sahip. Geniş iç alan teknolojisine sahip silindir biçimli tasarımların özel ağız bölgesine içecekleri zahmetsizce ekleyebilir, rahatlıkla içebilirsiniz. Kapak bölgesi bardak olarak kullanılan seriler de işlevselliği ile tercih sebebi. Mavi, pembe, gri, lacivert gibi renklerden oluşan ürünler arasından stilinize uyan tasarımı satın alın ve tarzınızı dışavurmanın tadını çıkarın. Dış yüzeyi cilalanan parlak renkli termoslar eğlenceli, canlı kişiliğini yansıtmak isteyenleri memnun ederken, metalik renkler klasik ve sade tarzın iyi birer temsili oluyor. Kapak ve gövdesi farklı renklerden oluşanlar kontrast ya da renk tonu uyumu sergileyebiliyor. Kapağı özel taşlı modeller de rağbet görenlerden. Pas oluşumu genellikle kapak etrafındaki alanı deforme ettiği için bu bölgesi paslanmaz materyalden üretilen termoslar görünümlerinin yanı sıra kullanışlı olmaları ile de ilgi çeker nitelikte. Kaplama desenli sağlam modeller ise ısıya ve suya dayanıklı olmaları sayesinde uzun süre güvenle kullanılabiliyor.

Kullanım ve Satın Alım Önerileri

Termos satın alımında gereksinimleri dikkate almanız gerekiyor. Kaliteli materyalden üretilen modelleri tercih ederek termosu sızıntı ve çatlama gibi problemler olmaksızın uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Plastik malzeme içermeyen, paslanmaz özellikli olanlar daha yüksek dayanıklılık sağladığı için ön plana çıkıyor. Düşük CO2 emisyonlu olan plastik katkısız termoslar çevre dostu bir yapı sergilemesi bir yana, hijyenik olmaları ile kullanıcıları memnun etmeyi de başarıyor. Çok yönlü kullanım için içecekleri sıcak ve soğuk tutma kapasitesi yüksek olanlara yönelebilirsiniz. Termosları doğru bakım yöntemlerini uygulayarak temizlemeye ve amacı dışında kullanmamaya özen gösterin. Temizlik süreci iç malzeme ve kaplama tercihine bağlı olarak değiştiğinden önerilen yöntemleri uygulamanız önem arz ediyor. Ürünlerin çarpma, düşme gibi durumlara belli oranda dayanıklılık gösterdiğini de unutmayın. Geniş ürün çeşitliliği ile çok yönlü gereksinimlerinizi karşılamayı amaçlayan ÇiçekSepeti bardak termos çeşitleri ile öne çıkıyor. Kaliteli, şık, dayanıklı ürünleri inceleyebilir, ilginizi çekenleri sepete ekleyerek hızlı ve güvenli biçimde hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.