İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tesettür Üst Giyim

Tarzınızı ortaya koyacak tesettür üst giyim ürünleri ile siz de her an şık görünmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Günlük yaşamınızda giyebileceğiniz spor ve klasik parçaların yanında özel günlerinizde tercih edebileceğiniz şık tesettür üst giyim ürünleri de bulunur. Bu ürünlerden istediklerinizi kombinleyebilir ya da takım halinde alabilirsiniz. Tesettür üst giyim ürünleri tesettür bluz, gömlek gibi ince yapılı kıyafetlerin yanında sweatshirt, mont, hırka, ceket, blazer, kazak, ferace ve pardösü gibi kalın yapılı kıyafetlerden meydana gelir. Yazın ve kışın tercih edebileceğiniz bu ürünler ile istediğiniz kombini kolayca oluşturabilirsiniz.

İnce Yapılı Tesettür Üst Giyim Modelleri

Yaz mevsiminde size eşlik edebilecek ve ince yapısı sayesinde sizi rahat hissettirecek bluz, gömlek modelleri ile hem rahat hem de şık olabilirsiniz. Tesettür bluz modellerinin düz renklerden üzeri baskılı şekillere kadar farklı tasarımları bulunur. ÇiçekSepeti üzerinden tesettür kişiye özel bluz de yaptırabilirsiniz. Bu tişörtlerin üzerine fotoğraf, söz veya isminizin baş harfini bastırarak size özel ürünlere sahip olabilirsiniz. Günlük yaşamınızda tercih edebileceğiniz tesettür bluz modellerinin oldukça şık tasarımları da bulunur. Bu modelleri klasik ürünlerle kombinleyerek de kullanabilirsiniz. Pamuklu ve polyester gibi materyaller kullanılarak üretilen tesettür üst giyim modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tesettür gömlek modelleri de ince yapılı halleri ile yazın sizin yanınızda olur. Nefes alan ve terletmeyen yapıya sahip gömlekler bunaltıcı havalarda da şık görünmenize sağlar. Siz de ince yapılı tesettür üst giyim kıyafetleri giymeyi seviyorsanız bluz ve gömlek modellerini inceleyebilirsiniz.

Kışın Sıcak Tutan Tesettür Üst Giyim

İnce yapılı ürünlerin yanında sizi kışın soğuğundan koruyacak kalın yapılı tesettür feracesi ve pardösü modelleri de bulunur. Kolları tül detaylı feraceler modelden modele değişkenlik gösterir. Yuvarlak yaka, balıkçı yaka, v yaka, fermuarlı gibi farklı kesimlere sahip feraceler vardır. Beğendiğiniz ferace modellerinin farklı renklerini inceleyebilirsiniz. Yün ve pamuklu olabilen bu feraceler her zaman tercih etmek istemeyenler için spor bir hava veren perdösü modelleri de öne çıkar. Spor tesettür üst giyim ürünlerinden olan pardösü modelleri mevcuttur. Geniş model ağına sahip olan pardösü ile her türlü kombini rahatça yapabilirsiniz. Baskılı ya da baskısız modellerin yanında kendinden desenli modeller de vardır. Fermuarlı pardösü modelleri tamamen fermuarlı ya da yarı fermuarlı şekilde bulunur. Ayrıca cep detayları da bu modellere hareket katar. Kışın sizi sıcak tutmanın yanında şık da gösteren ferace ve pardösü modellerinden istediğinizi uygun fiyatlı ve kaliteli olarak ÇiçekSepeti’nde bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kombinlerin Tamamlayıcısı Tesettür Üst Giyim Çeşitleri

Farklı model ve tasarımlara sahip tesettür üst giyim ürünleri satın alarak kombinlerinizi tamamlayabilir, soğuk havalarda da şıklığı hissedebilirsiniz. Ferace ve pardösü modelleri ince yapılarının yanında sıcak tutmaları ile etkili ürünler arasındadır. Daha spor bir tarz istediğinizde kot, kumaş ve süet ceketler de size eşlik edebilir. Daha hafif havalarda tercih edilebilen bu ürünlerin dışında sizi soğuktan etkili bir şekilde koruyacak tesettür üst giyim modelleri de bulunur. Ayrıca feracelerin şapkalı olmaları baş bölgenizi de soğuktan korumanızı sağlar. Feraceler içerisinde şapkası çıkarılıp takılan modeller vardır. Daha klasik bir görüntü istediğinizde pardösü modellerini tercih edebilirsiniz. Takımlarınızın ya da gömlek gibi klasik kıyafetlerinizin üzerinde de tercih edebileceğiniz pardösü soğukta da şıklığınızı korur. Birbirinden farklı ürünler ile karşınıza çıkan tesettür üst giyim kategorisinden her türlü ürünü kolay bir şekilde bulabilir, güzel gözükmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.