İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tevuli ÇiçekSepeti’nde!

Gümüş takı söz konusu olduğunda yaklaşık 20 yıldır aynı heyecan ve özveriyle çalışan Tevuli, en şık ve ışıltılı modelleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Tarih boyunca insanlar, özellikle de kadınlar gümüş kolye gibi kendilerini iyi hissettiren gümüş takıları boyunlarında taşımayı, onlardan iyi enerjiler almayı sevmişlerdir. Yüzük kolye küpe, şahmeran ve bilekliklerin yanı sıra en özel taşlı ve taşsız takı modelleri, Tevuli koleksiyonlarında sizleri bekliyor.

Üzerinizdeki Işıltı Tevuli

İnsanlar, kendilerini sembolleştirdikleri şeyleri boyunlarında taşımayı bir gelenek haline getirmişlerdir. Bazen bir yoncayı kendisine şans getirmesi için boyunlarına takmıştır. Bazen de kendilerinde kaybetmek istemedikleri şeylerden geriye kalan objeleri boyunlarında saklayarak huzuru her zaman yanlarında taşımışlardır.

Bugün 7 den 70 herkesin yakın ilgi odağı olan gümüş takılar aslında çok eski tarihlerde bilinen ilk insanlarda o dönemlerde aksesuar olarak kullanmışlardır. Çeşitli taşlardan hatta kemiklerden, deniz kabuklarına, hayvan dişlerine kadar günümüzle çok farklı takılar yaptıkları bilinmektedir. Gümüş takı setleri, her zaman güvenilirliği ve geri dönüşü simgeler. Eski çağlardan günümüze kadar gelmiş olan kolyeler, hem kombinleri tamamlamak için hem de kıyafetlerinizin daha çok ön plana çıkmasını sağlamak için hala en çok tercih edilen takı modellerindendir. Günümüzde kadınlar kadar erkeklerin de kullandığı takı olan Tevuli markaları kolyeler ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında!

Önemli günlerinizin için sevdiğiniz insanlara hediye almayı sevdiğinizi biliyoruz. Tevuli imzalı kolye, küpe, yüzük, bileklik ve şahmeranlar, takı setleriyle beraber sizleri bekliyor. Siz de ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek online alışverişe özel indirim ve kampanyaları yakalayabilir, hediyelerinizi avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.