İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

The LifeCo ÇiçekSepeti’nde!

The LifeCo, Türkiye’de iyi yaşam ve yaşlanma, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma ve destek alanlarında hizmet veren ilk ve tek organizasyondur. 2005 yılından bu yana sunduğu hizmetlerle kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşamın ipuçlarını, kendilerini günlük yaşamın stres dolu, toksin yüklü ve sağlıksız ortamlarından nasıl koruyabileceklerini anlatıyor. Aynı zamanda bu etkilerden kendilerini arındırabilmeleri için gerekli hizmetleri sunan marka destekleyici ürünleriyle de beğeni topluyor.

Sağlıklı yaşama lezzetli ve temiz içerikli ürünlerle adım atmanız ve aynı zamanda kilo vermek, dengeli beslenme, ideal kilonun korunması ve bağışıklık sistemini güçlendirmek gibi pek çok faydadan yararlanabilmeniz için tüm The LifeCo ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Bütüncül Sağlığın Sırrı The LifeCo

The LifeCo, bütüncül sağlığın Türkiye’deki öncüsü olarak İstanbul’da Saf mutfak adını verdiği merkezinde raw vegan atıştırmalıklar geliştiriyor ve İzmir’deki üretim tesisinde kendi gıda takviyeleri için en uygun bitkisel içerikleri Anadolu’nun çeşitli bölgelerinden toplayarak en temiz ve etkili formüllerle üretiyor. Hem çevreye hem de bedeninize duyarlı ve sağlıklı ürünlere sahip olmak için avantajlı The LifeCo ürünlerine ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden erişebilir, tüm ürünleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Birçok beslenme türüne, özel diyet programlarına uygun ürünler, detoks ve besin takviyeleri, gurme ve organik gıdalar, güzellik ve kişisel bakım ürünleri, doğa dostu ev ve temizlik ürünleri, ev gereçleri ve özel anne-bebek koleksiyonlarıyla geniş bir ürün paletine sahip olan marka, The LifeCo felsefesini tüm ürünlerine yansıtıyor.

Daha sağlıklı bir yaşam ve yaşlılık için çevre ve hayvan duyarlı, iyi içerikli ürünler kullanmak isteyen herkesin ilk tercihi olan The LifeCo ürünleri, ÇiçekSepeti kullanıcılarına özel kampanya ve fırsatlarla sizleri bekliyor. Evinizin konforunu terk etmeden, birkaç kola adımda alışverişinizi tamamlamak ve siparişinizi kapınızın önünde teslim almak için hemen ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek alışverişinize başlayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.