İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Thermos ÇiçekSepeti’nde!

Thermos markası ünlü olmadan önce bir fikirdi. Bir hırs. Çığır açan bir ev yeniliğine dönüşen bir bilim başarısı. 1904 yılında Thermos, vakumlu yalıtım kullanarak tüketici ürünleri geliştiren ilk şirket oldu. 115 yılı aşkın mirasıyla Thermos, ürünleriyle insanların hayatına dokunuyor.

Siz de Thermos ürünlerini keşfetmek ve ihtiyacınıza en uygun ürünü satın almak istiyorsanız ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasını ziyaret etmeniz yeterli!

Thermos Ürünleriyle Hayatın Sıcaklığını Taze Tutun

Bir asırdan fazla bir süredir insanlar Thermos ürünlerini seviyorlar çünkü onlar günlük hayatı her seferinde daha iyi hale getiriyorlar. Küçük şeyler uzun bir yol kat eder. Sunduğu tüm ori·ji·nal yeni·li·klerle sıcakların sıcak, soğukların soğuk kalmasını sağlar. Dayanıklı çift cidarlı paslanmaz çelik vakum yalıtımlı teknolojisi, olağanüstü dayanıklılık ile üstün performans sunar. Birbirinden farklı ve renkli tasarımlardan oluşan Thermos ürün yelpazesinde, yaşam tarzınıza uyan bir ürün bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Markanın ürünleri, üstün sıcaklık tutma teknolojisi ile kahvenizi sıcak tutarken aynı anda suyunuzun soğuk kalmasını sağlar. Yiyeceklerinizi Thermos ürünleriyle taze ve gününüzü kontrol altında tutabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesinde tüm aile bireyleri için birer ürün bulabileceğiniz Thermos, günlük rutininize uyacak teçhizatı en kaliteli şekilde size sunar.

Tüm Thermos ürünleri bulaşık makinesinde yıkanabilir. Temizlemesi kolay ve zaman testine son. Dayanıklı ve tekrar kullanılabilir Thermos ürünleriyle, tek kullanımlık ürünlere elveda deyin. Ayrıca vakum yalıtımlı ürünler, çocuk dostu bir kullanım sunar. Siz de online alışverişe özel indirimli Thermos ürünlerini satın almak için hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.