İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Timex

Günlük hayatta birçok insan kombinini aksesuarlarla taçlandırır. Bu noktada kolye ve bileklik gibi aksesuarlara ek olarak saatler sıklıkla tercih edilenler arasındadır. Timex köklü geçmişi ve ürünlerinin kalitesiyle kullanıcıların beğenisini kazanan bir markadır. Timex saatler yapı itibarıyla sağlam ve şık olduğundan beğeniyle karşılanır. ÇiçekSepeti’nden markanın ürünlerine göz atabilirsiniz.

Timex Saat Çeşitleri

Timex Türkiye birbirinden şık saat çeşitlerini kullanıcılarla bir araya getirir. Mekanizmasından dış hatlarına kadar tüm noktaları sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilen Timex kol saati çeşitleri uzun süreli kullanım için uygundur. Günlük hayatta kullanmak için spor, özel günler içinse şık tasarımlar bulunur. Bunlardan tarzınıza uygun olanı tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

  • Timex saat bayanlara özel birçok tasarım üretir. Bu tasarımların arasında kalın ve ince olanlar bulunur. Çeşitlilik sayesinde Timex bayan saatlerinden kullanacağınız ortama uygun olanını rahatlıkla bulabilirsiniz.
  • Timex pusulalı saatler genellikle kamp ve doğa sporlarıyla ilgilenenlerin tercihleri arasında yer alır. Pusulası sayesinde özellikle orman yürüyüşlerinde yön bulunması kolaylaşır.
  • Klasik saat modellerinin yanında Timex dijital saatler kullanımı kolay ve pratiktir. Timex akıllı saatler dijital olarak üretildiğinden klasik tasarımlara göre daha donanımlıdır ve farklı özelliklere sahiptir.
  • Timex kurmalı saatler farklı tasarımlarda üretilir. Kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

Timex Saat Fiyatları

Timex saat erkek ve kadın kullanıcılara özel birçok model üretir. Bu modeller çeşitli özellikler barındırır. Klasik tasarımlara ek olarak dijital modeller satışa sunulanlar arasındadır. Markanın ürünleri fiyat performans açısından kullanıcıların memnuniyetini kazanır. Ürünler genel itibarıyla hemen her bütçeye uygundur. Üstelik kaliteli malzemesi sayesinde uzun süreli kullanım için tercih edilebilir.

Özellikle kadınların günlük hayatta ve özel günlerde kombinin tamamlayıcı parçası olarak kullanması için Timex kadın saatleri satışa sunulur. Çeşitli boylarda üretilen saatlerin beyaz, kırmızı, siyah ve daha birçok renk seçeneği mevcuttur. ÇiçekSepeti’nden Timex ışıklı saat gibi farklı saat modellerini inceleyerek dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.