İPTAL
Tıp Bayramı Mesajları

Tıp Bayramı Sözleri

Sağlık bir canlının sahip olabileceği en büyük varlıktır. Sağlık yerinde olmadığı müddetçe hiçbir şey anlamlı ve keyifli değildir. Bu durumda da en büyük görev hekimlere düşmektedir.

Her yıl 14 Mart’ta Tıp Bayramı ve bağlı olduğu hafta da Sağlık Haftası olarak kutlanılan bu önemli günde siz de sağlık sektöründe çalışan sevdiklerinize tatlı sürprizler yapabilirsiniz.

Sağlık sektörüne emek veren ve gece gündüz demeden çalışan sevdiklerinize ve teşekkür etmek istediğiniz doktorlarınıza yapabileceğiniz sürprizler ile birlikte iletebileceğiniz birbirinden güzel mesajları sizler için listeledik.

Gece gündüz demeden koşturan, başka anne babalar çocuklarının sağlığına kavuştuğunu görebilsin diye kendi çocuğunu bile çok göremeyen, fedakarlık kelimesini buram buram hissettiren bütün sağlık sektörü çalışanlarının Tıp Bayramı kutlu olsun.

Sağlıktan öte hiçbir şey yokmuş. İnsan kaybettiğinde anlıyor. Emeklerinizin karşılığı ödenmez. Beni yeniden ayağa kaldırdığınız için sizlere teşekkür ediyor ve Tıp Bayramınızı kutluyorum.

Dünyada olmadan yaşanamayacak tek şey sağlıktır. Tüm emekleriniz için teşekkür ediyor, tüm sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum.

Canım annem/babam/arkadaşım, tüm hayatını başka insanları iyileştirmeye adadın. Seninle her defasında bir kez daha gurur duyuyorum. Tıp Bayramın kutlu olsun.

Sevgili doktorum, bugün eğer güne mutlu uyanabiliyorsam bu sizin sayenizde. İşinizi bir meslekten öte görüp tüm hastalarınızla bu kadar içten ilgilendiğiniz için size teşekkür ederim. Sizin ve ekip arkadaşlarınızın Tıp Bayramını kutlarım.

Ettiği Hipokrat yemininin hakkını veren, her zaman şifalı ellerini iyilik, doğruluk ve sağlık için kullanan hekimlerimizin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Büyük fedakarlıklarla gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutluyor, sağlık alanında çalışanlarına gösterilen kaba davranışların sonsuza kadar yok olmasını diliyorum.

Ülkemizin 7 bölgesinde de köy, kent demeden görev alan, insan hayatının kutsallığına inanan tüm doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Başka hangi meslek vardır ki derde bu kadar derman olsun. Bir nefesin kıymetini en az sizin kadar anlayan başka kim olabilir? Tüm kalbi ile mutluluk ve yaşam dağıtan tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramı kutlu olsun!

Benim için bir doktordan öte danışman oldunuz. Bu zorlu süreçte benden desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Tıp Bayramınız kutlu olsun.

Hayatın boyunca tıpkı bir mum gibi gittiğin yeri aydınlattın. Şimdi de kendine en uygun olan mesleği seçtin. Eminim ki okulunu bitirip güçlü bir hekim olduğunda dünya çok daha umut dolu bir yer olacak. Seninle gurur duyuyorum, Tıp Bayramın kutlu olsun.

Sadece görevinizi yaptığını düşünürken bile binlerce kişiye umut ve mutluluk dağıtan bütün tıp sektörü çalışanlarının Tıp Bayramın kutlu olsun.

Atatürk’ün "Beni Türk hekimlerine emanet edin" derken karşısında görmek istediği hekimlerden biri olduğun için, insan yaşamını her zaman en öne koyduğun ve vicdanını hiçbir zaman kaybetmediğin için seninle hep gurur duyduk oğlum. Tıp Bayramın kutlu olsun.

Tüm sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutlar, sağlıklı bir toplum olabilme yolundaki katkılarından ötürü teşekkürlerimi sunarım.

Karşılaştığı her güçlükle mücadele eden, türlü fedakarlıklarla şifa dağıtan ve mesleğinin kutsallığının farkında olup onu layığı ile yerine getiren bütün doktorlarımızın Tıp Bayramı kutlu olsun.

Görevini sadece edilmiş bir yemin olarak görmeyen, tüm kalbi ve vicdanı ile mesleğini icra eden başta hekimler olmak üzere bütün sağlık personellerinin Tıp Bayramını kutluyorum.

Hayatını insanlığın hizmetine adayan ve bu kutsal görevi yerine getirmek için kendi hayatından sürekli fedakarlık etmek durumunda kalan bütün sağlık personellerinin Top Bayramı kutlu olsun.

Fedakarlıkla bir ömür boyunca mesleğini yerine getiren ve her gün onlarca hastaya derman olan tüm sağlık personelinin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Meslek hayatı boyunca karşılaştığı bütün zorluklara göğüs gererek mesleğini en iyi ve doğru şekilde yerine getiren, mesleğinin kutsallığını ve önemini bilerek işini icra eden bütün doktor ve hemşirelerin Tıp Bayramı kutlu olsun.

Bugün sağlıkla ve mutlulukla hayatıma devam edebilmemin sebebi, sizin yoğun emek ve ilginizdir. Her şey için teşekkür eder Tıp Bayramınızı kutlarım.


 

İlişkili Ürün Kategorileri:

» Tıp Bayramı için Hangi Çiçek Gönderilir?

» Tıp Bayramı Hediye Önerileri (100+ Öneri)

» Tıp Bayramına Özel Bonnyfood Aranjmanları

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.