İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tıraş Bakım Kiti

Neredeyse her gün tıraş olma ihtiyacı duyan erkekler ihtiyaçlarını karşılayacak tıraş bakım kitine ihtiyaç duyarlar. Bu durumun farkında olan ÇiçekSepeti tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilmeniz için birbirinden farklı tıraş bakım kitlerini size sunar. Birbirinden farklı fonksiyonlara sahip saç sakal tıraş makineleri, tırnak setleri ve vücut tıraş kitlerini uygun fiyatlarla size sunar. Yüksek kalitede üretilen bu ürünler şık tasarımları ve farklı fonksiyonları sayesinde tarzınızı oluşturmada en büyük yardımcınız haline gelecek. Zengin seçenekler arasından saç kesme makinesi, sakal düzeltici ve erkek tıraş bıçağı setleri ile tarzınızı ön plana çıkarmak artık daha kolay.

Doğru Tıraş Bakım Kiti ile Tarzınızı Şekillendirin

Teknolojinin her geçen yıl daha da gelişmesi ile beraber, birbirinden farklı tıraş bakım seti bulmak mümkündür. Bu setler arasından ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ve tarzınızı en iyi yansıtacak seti bulmalısınız. ÇiçekSepeti’nin size sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde zaman kaybetmeden neredeyse her alanda tıraş olabilirsiniz. Aynı zamanda erkek cilt bakım seti sayesinde saç sakal tarzınız haricinde cildinizi de güzelleştirebilirsiniz.

Saç ve sakal tipinize uygun tıraş setini satın alarak kısa sürelerde tıraş işleminizi bitirebilirsiniz. Zamandan tasarruf etmeniz de aileniz ya da kendinizle geçirdiğiniz zamanı artıracaktır. Tıraş bakım kiti hem günlük tıraşta hem de özel anlar için çok önemlidir. Saç sakal tarzınız iş yerinizde de günlük hayatınızda da duruşunuzu en iyi ifade edeceğiniz yöntemler arasında yer alır. ÇiçekSepeti üzerinden alacağınız keskin bıçaklara sahip bir saç kesme makinesi sayesinde yaşadığınız tıraş deneyimini siz de fark edeceksiniz. Keskin bıçakları ile dakikalar içinde traşınızı istediğiniz şekilde yapma imkanınız olacaktır.

ÇiçekSepeti En Kaliteli Tıraş Bakım Kitlerini Ayağınıza Getiriyor

Tıraş bakım kitleri kendi içinde birçok farklı özellikler sunar. Böylesine geniş bir skala içerisinde dilediğinizi bulmanız zor olacaktır. Ancak ÇiçekSepeti sayesinde aradığınız ürünü filtreleme yaparak anında bulma imkanınız olacaktır. Yolculuklarda yanınızda götürmek için şarjlı tıraş makinesi alabilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde varlığını bile hissetmeden dilediğiniz zaman bakımınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz ayarlı başlıkları olan saç sakal tıraş bakım kiti alarak saçlarınızı dilediğiniz uzunlukta kesebilirsiniz. Bu sayede kuaföre gitmekten kurtularak hem maddi hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Cilt tipinize uygun bakım kitlerini de ÇiçekSepeti farkı ile bulmanız çok kolay. Çiçeksepetinde her cilt tipine uygun tıraş bakım kitlerini bulmanız mümkün. Hassas cilde sahipseniz ve sinek kaydı tıraş olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Profesyonel sakal kesme makinesi sayesinde artık sinek kaydı traşlarında yüzünüz tahriş olmaz.

Her Tarza Uygun Tıraş Bakım Kiti

Vücut kıllarını almak isteyenler, sadece saç tıraşı için makine arayanlar ya da cilt bakımı yapmak isteyenler ve tüm tıraş bakımları için ÇiçekSepeti kullanıcılarını memnun etmeye devam eder. Her tarza uygun tıraş bakım kitleri ile hem tarzınız oluşuyor hem de uygun fiyat seçenekleri ile bütçeniz desteklenir. Vücut kıllarından sıkılan erkekler için harika bir ürün olan body tıraş makinesi, canınızı hiç yakmadan ve kılları çekmeden kolayca kurtulmanızı sağlar.

Tıraş sonrası yüzü tahriş olan erkekler için butter özlü bakım seti tam bir kurtarıcı rolünde. Diğer yandan kablolardan sıkılan erkekler için kablosuz kullanabilecekleri traş bakım kitleri de ÇiçekSepeti’ nde mevcut durumda. Günlük rutin bakımınızı yapmak ve tarzınızda küçük düzeltmeler yapmak isterseniz berber makası tam size göre olacaktır. Eski alışkanlıklarından vazgeçmeyen erkekler için tıraş fırça seti ÇiçekSepeti’nde mevcuttur. Siz de dilediğiniz tıraş bakım kitini uygun fiyatlarda satın alabilir, tarzınızı en iyi şekilde gösterebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.