İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tıraş Jeli

Tıraş deneyimi sonrasında cildinizin pürüzsüz ve nemli kalması için kendinize özel bakım rutininizi oluşturabilirsiniz. Öyleyse cilt tipinize uygun bakım ürünlerle tıraş sonrası cildinizde mükemmel bir his yaratabilirsiniz. Nem yönünden zengin içeriğe sahip tıraş jeli, cildi besleyerek bıçakların kolay hareket etmesine yardımcı oluyor. Hassas ve kuru cilt tipleri için nemlendirici etkiye sahip tıraş jelleri, daha fazla kayganlık sağlıyor. Tıraş konforunuzu ön plana çıkaran jeller sayesinde tahriş riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Yatıştırıcı ve Nemlendirici Tıraş Jeli Tahrişleri Ortadan Kaldırıyor

Cildin nem seviyesini koruyan, kızarıklık ve tahriş oluşumunu engelleyen ürünlerle teninizde kusursuz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yatıştırıcı ve nemlendirici etkiye sahip jel, tıraş öncesi cildinizi hazırlamanıza yardımcı oluyor. Cilde uygulandığında köpüren formülü, kıl köklerini yumuşatarak tıraş süresini azaltıyor. Tıraş jeli tavsiye ve kullanıcı görüşleri, cilt tipiniz için doğru ürünü seçmenizde yardımcı oluyor. Cilt üzerinde kayganlaştırıcı bir tabaka oluşturan jel, bıçakların kesici etkisi hafifletiyor. Kesik, kızarıklık, yanma ve sivilce gibi tıraş sonrasında oluşabilecek tahrişlere karşı teninizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz tıraş jeli önerisi doğrultusunda aradığınız ürünü ÇiçekSepeti üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Tıraş Jeli Cildinizin Nem Seviyesini Düzenliyor

Cildiniz kuru ve kızarmaya meyilliyse tıraş edeceğiniz bölgeye jel uygulayabilirsiniz. Cilt üzerinde kaygan bir yüzey yaratan jel, bıçağın hareketlerini yumuşatıyor. Tıraş öncesi cilde bakım yapan özel formül sayesinde yanma ve tahriş hissini ortadan kaldırabilirsiniz. Cildi tıraşa hazırlayan jeller, tıraş bıçağının hareketlerini kolaylaştırıyor. Tıraş jeli öneri kriterleri cilt tipine göre farklı sonuçlar verebiliyor. Bakım rutininiz için cildinizin nem ihtiyacını karşılayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tıraş jeli indirim dönemlerini takip ederek uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Cilt Tipinize Uygun Tıraş Jeli Çeşitlerini Sizlerle Buluşturuyor

Kıl köklerini anında yumuşatan jel, tıraş deneyiminizi pratik ve hızlı hale getiriyor. Cildi nemlendirerek yatıştıran ürün sayesinde tıraş sonrasında teninizde ekstra yumuşak bir his bırakabilirsiniz. Kuru ve ıslak tıraş alışkanlıklarına uygun olan tıraş jelleri, günlük kullanımlarda cildi besliyor. Her cilt tipine ve bütçeye özel seçimler sunan tıraş jeli fiyatları; tercih edeceğiniz ürünün içeriğine, markasına ve işlevine göre farklı parametrelerde yer alıyor. Siz de tıraş jeli kampanyaları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünü inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.