İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Tire Çiçek Siparişi

Özel günlerde sevdiklerinize çiçek göndermenin yanı sıra diğer günlerde de çiçek siparişlerinizle sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Mis kokulu taze çiçeklerin yanına ekleyeceğiniz bir not ile sevdiklerinize ne kadar uzakta olsanız da beklemedikleri anda sürprizler yapabilirsiniz. Unuttuğunuz bir özel gün için hiç gecikmeden size her zaman en yakın çiçekçi olma özelliği gösteren Çiçek Sepeti Tire şubesi ile Tire'ye çiçek göndermek çok kolay. Tire ilçesi çiçekçileri tarafından hazırlanan seçtiğiniz çiçeğiniz aynı gün teslim avantajıyla bir tık uzağınızda bulunuyor.

İzmir-Tire Çiçekçileri

Ödemiş, Bayındır, Selçuk ve Torbalı ilçelerinin ve Aydın ilinin arasında yer alan Tire; Akdeniz iklimi görülen, İzmir'in denize kıyısı olmayan ilçelerinden biridir. Tire köftesi ve tak tak kebabı, ilçenin adını unutturmayan, ilçeye özgü tatlardandır. İzmir'in Tire ilçesi Türkiye'nin en büyük pazarlarından biri olan Tire pazarı ile yoğun ilgi görür. Yemekleri ve pazarı bir yana; çınar, ceviz ve kestane gibi çeşitli ağaçlarıyla kaplı muhteşem doğaya ve külliye, han ve hamam gibi tarihi yapılara sahip oldukça uzak geçmişi olan bir ilçedir. Tüm canlılığının yanında çiçekçi bakımından da oldukça zengin olan Tire'de birçok çiçekçi bulabilir, farklı sunumda çiçekler ya da tasarım saksılarda saksı bitkileri görebilirsiniz. ÇiçekSepeti Tire, online sipariş fırsatı ile aradığınız çiçeklerin detaylarını acele etmeden inceleyebileceğiniz, dilediğiniz zaman siparişinizi oluşturabileceğiniz en geniş çiçek yelpazesiyle Tire çiçekçi bayilerini bir arada sunuyor.

ÇiçekSepeti Tire'de!

Siz Tire'de olmasanız da, sevdikleriniz orada olduğu sürece, dilediğiniz çiçeği uzaktan online olarak kolayca göndermeniz mümkün. ÇiçekSepeti’nin geniş dağıtım ağı sayesinde Tire aynı gün teslim çiçek isteklerinizde bir tık uzağınızda bulunuyor. İzmir-Tire'ye çiçek göndermek istediğinizde telefonunuzdan mobil uygulama ile ya da bilgisayarınızdan websitesi ile ÇiçekSepeti'ne girebilir, Tire ilçesini seçebilirsiniz. Saksı, buket, aranjman ya da çelenk siparişinizi oluşturduktan sonra ürününüzün teslim tarihini, isterseniz hemen teslim olarak seçebilir isterseniz de belirttiğiniz gün ve saate ayarlayabilirsiniz. İzmir/Tire çiçek siparişi için dükkan dükkan gezmeden, dilediğiniz renk ve istediğiniz türdeki çiçeği ÇiçekSepeti'nde bulabilirsiniz. Video'lu not ekleyerek siparişinizi hareketlendirebilir, sevdiklerinizin ev ya da ofisini taze çiçek kokusuyla doldurabilirsiniz. Siparişlerinizi bekleyen ÇiçekSepeti Tire bayilerinden hemen şimdi siparişinizi oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.