İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

86 ürün bulundu.

Tırmanış Batonu Hedik

Tırmanış batonu olarak ifade edilen hedik trekking ve doğa yürüyüşü yapan kişilerin işine yarar. Bir sporcu malzemesi olan batonlar yürüyüş ve tırmanış sırasında destek sopası görevi görür. Bu malzemenin baton çubuk, yürüyüş sopası, dağcılık batonu ve trekking sopası gibi farklı isimleri de bulunur. Tırmanış batonu rengi ve modeli itibariyle değişiklik gösterse de temelde düz bir çubuktan ve topuz kısmından meydana gelir. Trekking sopası kişinin dengede durmasını sağlar. Özellikle engebeli arazilerde yaşanan kayma ve düşme riskini ortadan kaldırır. Doğa yürüyüşlerinde tırmanış batonu kullanarak daha sağlam ve emin adımlar atabilirsiniz. Dağ tırmanışlarında engebeli araziye dikkatli bir şekilde tutunabilmek için hedik kullanabilirsiniz. Hedik çeşitlerine ve fiyatlarına ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

Güvenilir ve Sağlam Tırmanış Batonları

Tırmanış batonu adı verilen malzemeler doğal yaşam alanlarında birçok farklı şekilde kullanılır. Eğer doğal yaşamdan ve doğa yürüyüşlerinden hoşlanıyorsanız sırt çantanıza bir adet tırmanış batonu koyabilirsiniz. Tırmanış batonları dağcılık sporunun en temel ekipmanları arasında yer alır. Ancak dağcılık batonu sadece tırmanış sırasında değil birçok zorlu arazi geçişinde de kullanılır. Bu batondan destek alarak taşlı nehir sularından rahatlıkla geçersiniz. Bataklık arazilerinde çamura batmamak için yürüyüş sopasından destek alırsınız. Çevresi dikenli bitkilerle kaplı olan bir ormanda yürümek için yolu hedik kullanarak açarsınız. Issız doğa hayatında başınıza gelebilecek herhangi bir sakatlanma durumunda da batonlardan faydalanabilirsiniz. Kemik çatlaması ve burkulma durumlarında batonu sakatlanan alana sabitleyerek destek malzemesi yapabilirsiniz. Ayarlanabilir yürüyüş batonu, ışıklı ve pusulalı baton gibi farklı ürün çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Tırmanış Batonları İndirimli Fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde!

ÇiçekSepeti’nde Evolite, Fizan, Lafuma, Leki ve Summit gibi çeşitli markalara ait olan hedik modelleri bulunur. Bu hediklerin uzunluk, ağırlık ve malzeme gibi özellikleri ise değişiklik gösterir. Bir modelde baton 3 ayrı parçaya ayrılır. Bu modellere teleskopik baston adı verilir. Başka bir modelde baton 68-135 cm arasında uzunluk ayarlama özelliğine sahip olur. Güçlü ve sert bir mekanizmaya sahip olan tırmanış sopalarına özel kar paletleri de takılabilir. Dilerseniz hedik fiyatları için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, çeşitli indirim fırsatlarından yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.