Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tırnak Bakım Ürünleri

Ellerimiz devamlı hareket halinde ve her zaman göz önündedir. Günlük yaşam içerisinde yaptığımız her işte mutlaka ellerimizi ve dolayısıyla tırnaklarımızı kullanırız. Tırnaklar bazı aktiviteler esnasında temas ettiği yüzey ve maddeler nedeniyle yıpranabilir. Hasar veren dış etkenlerin yanı sıra tırnaklar, kuruluk ve vitamin eksikliğinden kaynaklanan nedenlerle de hassaslaşabilir. Kişisel bakım rutininize ekleyeceğiniz pratik, işlevsel ve kozmetik önlemlerle güzel ellere ve güçlü tırnaklara sahip olabilirsiniz. ÇiçekSepeti üzerinden satın alabileceğiniz kaliteli ve ucuz tırnak bakım ürünleri ile kolay kırılan tırnaklara hızlı çözümler yaratabilirsiniz.

Tırnak Bakımı Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

El ve tırnak bakımı yaptırmak için artık güzellik salonlarını gezmenize gerek yok. Tırnak bakımı evde de gayet basit bir şekilde ve kısa sürede gerçekleştirilebilir. Asetonla veya asetonsuz oje çıkarıcılarla tırnaklarınızı temizledikten sonra düz şekilde kesmelisiniz. Vazgeçilmez tırnak ürünleri arasında yer alan törpü ve manikür setleri ile tırnaklarınıza dilediğiniz şekli verebilir ve ardından kütikülleri temizleyebilirsiniz. Kütikül makası ile yapılan işlemin ardından kütikül jeli ile bakımınıza devam edebilirsiniz.

Tırnaklarınızı şekillendirmek için kullanabileceğiniz, farklı özelliklere sahip birçok törpü modeli bulunur. Sivri ucu ile tırnak etini sıyırmaya yardımcı olan törpü çeşitleri, parlak ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Tırnak bakım ürünleri arasında öne çıkan setler, detaylı bir bakım için gerekli olan tüm ihtiyaçları karşılar. Manuel olanlar dışında tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek ise elektronik tırnak bakım ürünleridir. Elektrik bağlantısı ya da pil ile çalışan cihazlar sayesinde, tırnak bakımınızı çok efor sarf etmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli Tırnak Bakımı Ürünleri ile Kusursuz Tırnaklara Kavuşun

Düzenli bakım, el ve tırnakların sağlığını korumakla birlikte ellerin temiz ve hoş görünmesine yardımcı olur; ayrıca oje uygulamaları için de pürüzsüz bir zemin hazırlar. Tırnak bakım ürünleri, cilt ve tırnak tipine göre değişiklik gösterebilir. Kış ayları gibi el ve tırnakların yoğun bakıma ihtiyaç duyduğu dönemlerde E vitamini katkılı ve onarıcı özelliği bulunan serum, balsam veya bakım yağı gibi tırnak ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Kolajen içerikli, besleyici ve yenileyici tüm el & tırnak bakım ürünleri, aynı zamanda deniz ile güneşin yıpratıcı etkisini azaltarak kişisel bakımınıza destek verir.

El ve tırnakları düzenli olarak ölü derilerinden arındırmak, iyi bir görünümün yanı sıra yenilenmeyi hızlandırır ve yaşlanmayı geciktirir. Özellikle et ve tırnağın birleştiği yerlerde zamanla oluşan ölü deri, pürüzlü ve sert bir tabaka yaratır. Bu ölü derileri temizlemek için birden farklı yönteme başvurulabilir. Kesici, itici ve şekillendirici gereçlerin yanı sıra el ve ayak peeling ürünleri ile ölü deriyi uzaklaştırabilirsiniz.

En İyi Tırnak Bakım Ürünü Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Ojeler, tırnak ürünü deyince ilk akla gelen kozmetik malzemelerden biridir. Kaliteli ve doğru ürünler ile yapılan iyi bir bakım ardından ojeler ile giyiminize ahenk katabilir, tarzınızı ellerinize de yansıtabilirsiniz. Rengârenk ürün seçenekleriyle ojeler, yenilikçi formülleriyle aynı zamanda koruyucu, besleyici, sertleştirici ve güçlendirici işlevlere sahiptir. Modern yaşamın ritmi ile uyumu kolaylaştıran takma tırnaklar, hızlı kuruyan ojeler, oje kurutucu cila ve spreyler zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca yoğun bakım sağlayan el ve tırnak kremi çeşitleri ile kısa sürede gözle görülür değişimler elde edebilirsiniz.

Manikür ve pedikür setlerini tercih ederek tek seferde ve bütçenizi sarsmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Taşıma kolaylığı sunan mini tırnak bakım kitleri ise seyahatler için oldukça elverişlidir. Çantanızda veya çekmecenizde bulunduracağınız az yer kaplayan kompakt ürünler, günün her anı pratik çözümler yaratır. En iyi tırnak bakım ürünleri ile kusursuz ve sağlıklı tırnaklara kavuşabilir ve dilediğiniz ürünü ÇiçekSepeti güvencesiyle hemen satın alabilirsiniz.