İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

369 ürün bulundu.

Tırnak Pensi ve Et Makası

Manikür ve pedikür gibi işlemlerin vazgeçilmez ürünlerinden olan tırnak eti pensi ve tırnak eti makası, tırnaklarınızın istenilen şekle kolayca girmesini sağlayan işlevsel ürünlerdir. Farklı tasarımlara sahip tırnak pensi modelleri görsel olarak da beğeninizi kazanır. Bakım esnasında sizi motive eden şık tasarımlı ürünler, keyifli bir şekilde kişisel bakımınızı yapmanızı sağlar. Tırnakların yanında yer alan ve fazlalık olan etlerin kesilmesinde kullanılan bu ürünlere uygun fiyat ve kaliteli ürün garantisiyle ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. Siz de dilediğiniz ürünü tekli ya da set halinde satın alarak bakımlı tırnaklara sahibi olabilirsiniz.

Kullanışlı Yapısıyla Tırnak Pensi

Tırnak eti pensi, tırnaklarınızı kesmeye ve ölü derileri temizlemeye yarayan işlevsel bir manikür ve pedikür aletidir. Tırnakların kalınlığına göre farklı boyutları bulunan tırnak pensleri el ve ayak tırnaklarınıza istediğiniz şekli vermenizi sağlar. Ölü derileri tırnaklarınızdan temizleyerek sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşturmayı amaçlayan tırnak pensinin uç kısmı tırnak makası gibi birbirine yapışık keskin bıçaklardan oluşur. Paslanmaz çelikten üretilen yapısı uzun süreli kullanım sağlar ve güçlü yayı da bu sayede sorunsuz çalışma imkanı sunar. Keskin bir bıçak yapısına da sahip olan tırnak pensi, kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken ürünlerden biridir. Farklı kozmetik markalarının ürünlerinden siz de dilediğiniz yapıya sahip pens modelini kolayca bulabilir, evinizde kendi kişisel bakımınızı rahat bir şekilde yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Manikür ve Pedikür İşlemlerinin Vazgeçilmezi Tırnak Eti Makası

Tırnak eti makası, ince yapılı ve genellikle paslanmaz çelikten üretilen bir makastır. Keskin ve kavisli yapıya sahip bıçak kısımları kesim esnasında size kolaylık sağlar. Manikür ve pedikür işlemlerinde çoğunlukla tercih edilen bu ürün tırnakların çevresinde oluşan ölü deriyi temizlemeye yarayan ve tırnak pensi ile birlikte kullanılan bir üründür. Keskin bir bıçak yapısına sahip olduğu için kullanım esnasında oldukça dikkat isteyen bu ürün ile tırnak etlerinizi tek parça halinde kesmeniz gerekir. Ayrıca sadece ölü derinin kesilmesine de dikkat etmeniz kanama gibi sorunların ortaya çıkmasını önler. Tırnak bakımında kullanılan vazgeçilmez ürünlerden biri olan et makası ile siz de sağlıklı ve güzel gözüken tırnakların sahibi olabilirsiniz. Tekli tırnak eti makaslarına farklı markaların ürünleri arasından seçim yaparak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tekli ve Set Halindeki Et Pensi ve Makası ÇiçekSepeti’nde

Farklı boyutlara sahip tırnak eti pensleri manikür ve pedikür işlemlerinde sıklıkla tercih edilir. Ayak tırnakları kalın olabildiği için bu iş için kullanılan pensler daha büyük yapılı olabilir. Manikür pedikür setlerinize ek olarak bir tırnak pensi ya da makası almak istediğinizde tekli birçok modele ulaşabilirsiniz. Set halinde ürünler almayı düşündüğünüzde de farklı modellere sahip takımlar karşınıza çıkar. Çeşitli manikür ve pedikür malzemelerinin de bulunduğu bu setler ile evde kişisel bakımınızı kendiniz kolay bir şekilde yapabilirsiniz. ÇiçekSepeti, birçok farklı markayı bir araya getirerek size dilediğiniz modeli bulmada kolaylık sağlar. Bu sayede istediğiniz her boyutta manikür pensi ya da makası sahibi olabilir ve kişisel setinizi istediğiniz şekilde genişletebilirsiniz. Tırnak eti pensi ve makasının fiyatı da tekli ve set halinde satılmasına göre değişkenlik gösterir. Ayrıca ürünün boyutu ve malzeme yapısı da fiyat üzerinde etkendir. Farklı fiyatlandırmaları bulunan bu ürünlerin her bütçeye uygun haline kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siz de buradan istediğiniz özellikte ve fiyatta ürünü anında bulup satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.