Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tırnak Makası

Sağlıkla uzayan, bakımlı görünen ve ideal uzunlukta olan tırnaklarla göz kamaştırmak ister misiniz? Tırnağa şekil vermeyi kolaylaştıran ve ergonomik tutma gövdeli ürünler tam size göre. Yetişkinler, bebekler ve evcil hayvanlara özel tırnak makası çeşitleri arasından seçim yapmak artık çok kolay. Hem bakımlı hem de sağlıklı görünüm sunan tırnak makası, evinizin konforunda kullanım sağlıyor. Set halindeki tırnak makası törpüsü, seyahat ederken bakımınıza önem vermenize yardımcı oluyor. Kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza göre olan modeli ÇiçekSepeti ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakımınız için Tırnak Makası

Düz, yan, yuvarlak ve kıvrık uçlu makaslar sayesinde tırnaklara şekil vermek daha hızlı ve pratik. Tırnak makası çeşitleri, ürünlerin tasarımlarına göre farklı isimlerde anılıyor. Kavisli ağza sahip yan tırnak makası, batık kenarın kesilmesine yardımcı oluyor. Karanlık ortamlarda ışıklı modellerin kullanımı dikkat çekiyor. Küçük tırnak makası, bebeklerin banyo sonrasında uzayan tırnaklarının kısaltılmasını sağlıyor. Bebeklerin hassas tırnak yapısıyla uyumlu küçük makaslar, tam narin ellere göre. Tırnak makası markaları, her yaş grubuna hitap eden tasarımlarıyla son derece pratik. Kaliteli, paslanmaz ve çelik malzemeli tırnak makası markası, ürün seçiminde yol gösterici oluyor. Tırnak kesme ve şekillendirme işlemini hızlandıran ürünler arasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

Tırnak Makası Kullanım Kolaylığınızı Ön Planda Tutuyor

Kişisel bakımın en önemli parçalarından olan tırnak makasları, el ve ayaklarda kullanım sağlıyor. İdeal boyutlara sahip tırnak makası bebek ve çocukların hassas elleri için en iyi seçenek. Minik ellerin bakımını üstlenen bebek tırnak makası önerileri, ürünlerin kalitesine ve işlevselliğine yön veriyor. Tırnak makası büyük boy, yetişkinlerin kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Dilerseniz tırnak makası tavsiye ve görüşleri doğrultusunda kullanım kolaylığınızı ön planda tutan seçimlerde bulunabilirsiniz.

ÇiçekSepeti Tırnak Makası Modellerinin Kalitesini Sizlere Sunuyor

Paslanmaz çelik malzemeli makaslar, tırnakların tek seferde kesilmesinde öne çıkıyor. Tırnak makası seti içerisinde kişisel bakımın en önemli ekipmanları yer alıyor. Kişisel bakımın olmazsa olmazı tırnak makası fiyatları; tercih edeceğiniz ürünün kalitesine, markasına ve malzemesine göre şekilleniyor. Farklı materyal ve uç tasarımına sahip makaslar, tırnak kesme işlemini kolaylaştırıyor. Tırnak makası satın al butonu üzerinden ÇiçekSepeti beğendiğiniz modeli sizlerle buluşturuyor.