Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tırnak Ürünleri

El ve ayakların güzel görünmesi, her zaman bakımlı olması pek çok insan için özgüven vericidir. Bu yüzden el ve ayak tırnakları için çeşitli bakımlar yapılır, farklı destekleyici ürünler kullanılır. Ama her ay düzenli olarak kuaföre ya da güzellik salonuna gitmek mümkün olmayabilir. ÇiçekSepeti’nde yer alan farklı markaların tırnak ürünlerini inceleyerek güzellik salonundan yeni çıkmış gibi bakım yapabilirsiniz! Tırnak bakımı için ihtiyacınız olan tüm tırnak malzemeleri bir tık uzağınızda! Carelly, Delia, Essence, Farmasi, Gabrini, Golden Rose, Miniso, Nars ve daha pek çok kozmetik markasının en güzel ürünleri sizi bekliyor!

Bakımlı Tırnaklar için Kullanabileceğiniz Ürünler

Güçlü, sağlıklı ve göz alıcı tırnaklar herkesin hayalidir. Tırnak bakımını yapabilmek için kullanılan pek çok tırnak ürünü vardır. Bunlardan ilki ve en önemlilerinden biri manikür pedikür setleridir. Çünkü tırnakların doğru şekilde kesilmesi önemlidir. Manikür-pedikür setlerinin geniş içeriği sayesinde tırnaklarınızın ihtiyacı olan bakımı uygulamaya başlayabilirsiniz. Törpü, manikür makası, tırnak eti itici, tırnak eti kesici gibi çeşitli aparatlar bu setlerin içinde yer alır. Bu ürünleri ayrıca tek tek olarak da satın alabilirsiniz.

Tırnak bakımı yapmak için tırnak makası, törpü, tırnak spatulası, tırnak bakım kremi, oje, oje çıkarıcı gibi ürünler kullanmanız gerekir. Ayrıca el, ayak ve tırnak bakımı için tırnak mantar kremi, batık düzeltici aparat, topuk dikeni çorabı, manikür&pedikür peeling, manikür taşı, ayak kemik koruyucu gibi farklı ürünler de alınabilir. Bu tırnak tırnak ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilir, mükemmel görünümde el ve ayaklara kavuşabilirsiniz!

Ne kadar sağlıklı beslenseniz de tırnaklarınızın dışarıdan alacağı darbelere karşı hassas olmasının önüne geçmek için çeşitli ürünler kullanmanız gerekir.

Herkes bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Bunun için uygun tırnak güçlendiriciler, nemlendiriciler, bakım kremleri, tırnak yağları, cilalar ve benzeri ürünler kullanmak gerekir. El ve ayak tırnaklarınıza uygulayabileceğiniz tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nden online olarak kolayca satın alabilirsiniz! Carelly, Delia, Essence, Farmasi, Gabrini, Golden Rose, Miniso, Nars ve daha pek çok kozmetik markasının en güzel ürünleri sizi bekliyor!

  • Düzenli olarak tırnak bakım yağlarını tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.
  • Tırnak bakım kremleri ile tırnak sağlığınızı destekleyebilirsiniz.
  • Keratin içeren tırnak ürünleri sayesinde tırnaklarınızın daha hızlı uzamasını sağlayabilir, daha zor kırılmasına yardımcı olabilirsiniz.
  • Zengin içerikli tırnak yağlarını günlük bakım rutininizin bir parçası haline getirerek tınaklarınızın göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Günlük yaşamda sürekli olarak bakımlı ve temiz görünmek önemlidir. Eller gün boyunca sürekli açıktadır. Bu yüzden nasır, çatlak, kuruluk, tırnaklarda kuruma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. El ve ayakları her zaman bakımlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan bazı ürünler vardır:

  • Oje: Ojeler, tırnakların rengini değiştiren ve elleri güzelleştiren kozmetik ürünlerindendir. Günlük hayatta ya da özel günlerde sıklıkla kullanılan ojelerin çok farklı renkleri bulunur. Ayrıca mat, parlak ve pastel ojeler vardır. Tırnaklara uygulandığında tırnakların güzelliğini artıran ojeler aynı zamanda nail art gibi süsleme sanatlarıyla da bir araya gelerek ilginç haller alabilir.
  • Tırnak Cilası: Tırnak cilası genellikle ojenin üzerine uygulanan ve ojenin kalıcılığını artıran ürünlerdir. Renksiz olan bu ürünler, ojenin hasar görmesini ve soyulmasını engeller. Ayrıca besleyici tırnak cilaları da vardır. Bu sayede tırnaklarınızda farklı renkler olmadan tırnaklarınızı besleyebilirsiniz.
  • Oje Çıkarıcı, Aseton: Oje çıkarıcı ve aseton çeşitleri, tırnaklarınızdaki ojeleri temizlemenizi sağlayan ürünlerdir. Oje çıkarıcı ve aseton iki farklı üründür. Aseton, ojeleri temizlemek için yaygın olarak kullanılan çözücü bir sıvıdır. Oje çıkarıcı çeşitleri de oje temizlerken kullanılan ama farklı bir yapıya sahip olan ürünlerdir. Asetonlu ve asetonsuz oje çıkarıcı çeşitleri mevcuttur.
  • Protez-Takma Tırnak ve Aksesuarları: Tırnakların daha güzel, estetik ve şık görünmesi için kullanılan tırnak aksesuarları da vardır. Protez-takma tırnaklar bunlardan biridir. Farklı boyutlarda ayarlanabilen çeşitli takma tırnaklar ve özel aksesuarları online olarak inceleyip satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Tırnak Ürünleri ile Her Zaman Bakımlı Olun!

Herkes bakımlı tırnaklara sahip olmak ister. Bunun için uygun tırnak güçlendiriciler, nemlendiriciler, bakım kremleri, tırnak yağları, cilalar ve benzeri ürünler kullanmak gerekir. El ve ayak tırnaklarınıza uygulayabileceğiniz tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nden online olarak kolayca satın alabilirsiniz! Carelly, Delia, Essence, Farmasi, Gabrini, Golden Rose, Miniso, Nars ve daha pek çok kozmetik markasının en güzel ürünleri sizi bekliyor!

İlişkili Kategoriler:

» Oje Kurutucular

» Nail Art Ürünleri