Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Toka

Günlük hayatta en çok kullanılan aksesuarlardan olan tokalar, en kurtarıcı ürünler arasında yer alıyor. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan toka çeşitleri, saçlarınızı dilediğiniz gibi toplamanıza yardımcı oluyor. Sadece uzun saçlıların değil, kısa saçlı insanların da tercih ettiği toka çeşitleri, farklı renklerde ve tasarımlarda üretiliyor. Aynı zamanda tokalar yalnızca saçları toplamak için değil, şekillendirmek için de kullanılıyor. Özellikle son dönemlerde kullanılan tokalar, adeta bir saç aksesuarı olarak tek başına favori oluyor. Saçlarınızı enseden toplarken, at kuyruğu yaparken ve ördüğünüzde, açılmasını önlemek için sağlam ve şık bir toka kullanabilirsiniz. Ya da saçlarınızı düzleştirirken, maşa yaparken ya da topuz olarak kullanırken de toka tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu tokalar,Kadınların kendileri veya kız çocukları için yaptıkları alışverişlerde eksik olmayan toka çeşitleri, şimdi Çiçeksepeti’nde!

Birbirinden Renkli Toka Çeşitleri

Tokalar, onlarca farklı çeşide sahiptir. Kancalı, klipsli, tel, mandal, çıt çıt, boncuk, figürlü, kurdele, fiyonk, lastikli, taşlı, örgülü, topuz tokası gibi birçok toka çeşidi bulmak mümkün. Tüm bu tokaların seçimini; saç şeklinize, yapacağınız modele, kombininize ve beğeninize göre yapabilirsiniz. Tokaların bu kadar çeşitli olmasının bir diğer nedeni de, sadece saçınızı toplamak için değil aynı zamanda aksesuar olarak da kullanılmasıdır. Tokalar, her saç tipine ve kombine uyum sağlamak için her renkte üretilirler. Bu nedenle toka alışverişi yaparken sepetinize farklı renkler ekleyebilir ve her birini kombinleriniz için kullanabilirsiniz. Çiçeksepeti’nde birbirinden farklı renklere sahip olan toka çeşitlerini bulabilir ve birkaç adımda kolayca satın alabilirsiniz.

Tokalar, aynı zamanda boyutlarına göre de çeşitlere ayrılır. Kısa saça sahip olan insanlar genellikle daha küçük toka modellerini tercih ederken, uzun saça sahip olan insanlar daha büyük toka modellerini tercih ediyor. Aslında bu seçimler, saçlarınızın o anki ihtiyacına göre şekilleniyor. Tokalar, kullanılan materyale göre de farklılık gösteriyor. Plastik, silikon, metal, gümüş, altın, ahşap, örgü gibi birçok farklı materyal kullanılarak üretilen tokalar, birçok farklı çeşidi ile şimdi Çiçeksepeti’nde! İsterseniz kendiniz için isterseniz hediye etmek için tercih edebileceğiniz toka çeşitleri için Çiçeksepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Toka Takma Trendleri

Değişen moda trendleri ile toka çeşitleri de artmaya devam ediyor. Hemen hemen 10 yılda bir yeniden moda olan boncuk toka çeşitleri, son dönemde de favoriler arasında yer alıyor. Uzun ya da kısa saç fark etmeksizin, saçlarınıza çiçek, kalp, yıldız gibi farklı figürlere sahip olan boncuk tokaları takabilirsiniz. Bazen tek sıra halinde, bazen de dağınık olarak yerleştirilen bu tokalar, modaya uyum sağlamanızı kolaylaştıracak. Bir diğer popüler toka çeşidi ise topuz tokası oluyor. Yıllar geçse de modası değişmeyen topuz trendi, bu tokalar sayesinde yeniden gündeme geliyor. Daha pratik ve hızlı bir şekilde, daha şık bir topuz elde etmek istiyorsanız bu tokayı mutlaka tercih etmelisiniz. Tarak toka seçeneği de, kadınların en sevdiği modeller arasında yer alıyor. Günlük hayatta ve özel günlerde kullanılan bu tokalar, saçlarınızda şık bir aksesuar olarak sizi tamamlıyor. Çiçeksepeti’nde tüm trendlere uygun olan tokaları bir arada bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Toka Çeşitleri Çiçeksepeti’nde!

Tokalar genellikle tekli yerine çoklu paketlerde satılan ürünlerdir. Aslında çoklu paketlerde satın almak, bu ürünü daha da ekonomik kılar. Tokalar her an ihtiyaç duyulabilen ve aynı zamanda çok sık kaybolan ürünler olduğu için, beğendiğiniz bir tokadan birkaç adet almanızda fayda var. Siz de Çiçeksepeti’ni ziyaret ederek tekli ya da çoklu toka çeşitlerini bir arada bulabilirsiniz. Beğendiğiniz toka çeşitlerini sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.