İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tommee Tippee ÇiçekSepeti’nde!

Mayborn, dünyanın en sevilen bebek şirketlerinden biridir. Çok sevilen marka Tommee Tippee'nin ebeveyn grubu olarak, ailelerin zorlu bebek büyütme yolculuğunun keyfini çıkarmasına ve kucaklamasına yardımcı olmak amacıyla ürünler üretiyor.

Bebeğinizi ve sizi mutlu edecek, ihtiyacınıza en uygun Tommee Tippee ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Anne Titizliğinde Tommee Tippee Ürünleri

Tommee Tippee, beslenme, uyku veya kirli bebek bezlerini yönetmek konusunda, yaratıcı ve yenilikçi bebek ürünleri aile hayatını değiştiriyor. Yaklaşık 60 yıldır geliştirdiği ürünlerle dünyanın her yerindeki ebeveynlerin karşılaştığı gerçek sorunları çözüyor. Tommee Tippe ürün yelpazesi, emzik, biberon, suluk, alıştırma bardağı, kaşık, çatal ve daha onlarca beslenme gereçleri olarak tabir edilen ürünlerden oluşuyor.

Tommee Tippee, ürünlerinin ergonomik yapısı ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çekiyor. Yumuşak bir yapıya sahip olan emzik uçları oldukça kaliteli ve yapılan araştırmalarda 100 bebekten 68’i bu emziği direkt olarak emiyor. Bu %68’lik oran diğer markalara nazaran oldukça yüksek bir rakam. Biberonlarının anti-kolik yani gaz önleyici olması ve annenin emzirme hissiyatına oldukça yakın olan biberon başlıkları olması markanın sunduğu bir diğer avantaj. Tüm ürünlerinin bpa içermemesi de ebeveynlerin içini rahat ettiren ve güven sağlayan bir özellik.

Bebeğinizin sağlıklı ve mutlu olmasını sağlayacak, size avantaj ve pratiklik sağlayacak indirimli Tommee Tippee ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.