İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Tommy ÇiçekSepeti’nde!

İnsanlar gibi köpekler de aksesuar kullanabilen canlılardır. Tercih edilecek olan aksesuarlar bazı durumlarda onların yalnızca görünüşlerini değiştirirken bazen onun için faydalı da olabilirler. Tarak, taşıma kabı, mama ve su kabı gibi ürünler hem dört ayaklı dostunuzun hem de sizin hayatınızı kolaylaştıracak pratik ürünlerdir.

Hayvan dostu ürünleriyle Tommy, sizi ve dostunuzu mutlu edecek ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Dört Ayaklı Dostlarımız Tommy ile Daha Mutlu

Yaşamınıza anlam katan patili dostlarınız için her şeyin en iyisini ister; onun mutluluğu ve konforu için tüm detayları titizlikle düşünürsünüz. Kedi ve köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ve her gün kullanmak zorunda olduğu mama kabı ve su kabı, özenle ve dikkatle seçmeniz gereken ekipmanların başında gelir. İşlevselliğin yanı sıra hijyenik olması hem sevimli dostunuzun hem de sizin için en önemli kriterlerinden birisidir.

Tommy çelik ve paslanmaz çelikten üretilmiş, işlevselliği yüksek pek çok modeliyle, ÇiçekSepeti’nin avantajlı dünyasında sizleri bekliyor. Ayrıca, 2'li, sabitlenebilir, vidalı, yükseklik ayarlı, hazneli ve otomatik modeller, hem sizin hem de dostunuzun gündelik hayatını kolaylaştırıyor. Kaymaz tabanlı mama ve su kabı çeşitleri ise yaramaz dostlarınızın daha az ev kazası yaşamasına yardımcı oluyor. İştahı fazla olan kedi ve köpekler için tasarlanmış yavaş yeme mama kapları, can dostunuzun daha ağır mama yemesine ve yediklerini daha kolay sindirmesine yarıyor.

kili kaplar, suyu ve mamayı veya 2 farklı çeşit mamayı aynı yerde vermenizi sağlıyor. Köpek ve kedi mama - su kabı modelleri arasında ayaklı mama kabı, ayarlanabilir ayaklı mama kabı, yüksekliği ayarlanabilir mama kabı, kanca askılı mama kabı, hazneli mama kabı ve otomatik yem kabı gibi işlevselliği yüksek pek çok ürün yer alıyor. Seyahatler için tasarlanmış köpek mama ve su kabı modelleri arasında katlanabilir olanlar, yoğun talep görüyor. Katlanabilir kedi ve köpek mama - su kapları, hem kullanım hem de taşınabilirlik açısından kolaylık sağlıyor. Sevimli dostlarınız için en kaliteli hayvan aksesuarlarını ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyebilirsiniz. Online alışverişe özel indirim ve kampanyalarla avantajlı Tommy ürünlerini satın almak için hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.