Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Tommybaby

Bebeğiniz için doğumdan itibaren kullanmanız gereken bazı temel araç ve gereçler bulunur. Bebek arabası, puset, kanguru gibi ürünler bunların başında gelir. Tommybaby 0-10 yaş bebeklere yönelik kaliteli ürünleriyle bilinir. Ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran marka şık ve kaliteli bebek araçları ile beğeni kazanır. Tommybaby markalı bebek ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Tommybaby Bebek Arabaları ile Gezintilerin Tadını Çıkarın

Tommybaby bebek arabası çeşitleri farklı özelliklerle donatılır. Bebeğinizin yaş grubuna uygun ürünleri tercih ederek küçük gezintilerinizi keyifli hale getirebilirsiniz. Çift yönlü, baston ve ikiz bebeklere özel arabalardan ihtiyacınıza en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Tommybaby bebek arabaları ile bebeklerinizi gezdirirken uyku saati için aceleyle eve gitmenize gerek kalmaz. Arkası yatırılabilen bebek arabaları birkaç küçük hareketle konforlu bir yatak halini alır. Bebek arabalarının tutma sapları ebeveynlerin boyuna uygun olarak ayarlanabilir. Travel sistem bebek arabaları, taşıma puseti ve destek yatağı içerir.

Tommybaby baston bebek arabası çeşitleri kolay kullanım özelliği ile ebeveynlerin en büyük yardımcılarından biridir. Tek elle açılıp kapanabilme özelliği bulunan bu arabalar bebeğinizle başbaşa gezintiye çıktığınızda işinizi kolaylaştırır. Farklı renk seçenekleri bulunabilen baston araba modellerinde de tam yatabilme özelliği bulunur.

Bebeklerin Konforu Tommybaby ile Güvende

Bebek bakımı keyifli ve bir o kadar da zahmetli bir iştir. Bebeğinize sonsuz sevginizi sunarken konforu ve güvenliği için de uygun zemini hazırlayabilirsiniz. Bebeğinizle vakit geçirirken Tommybaby ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Ana kucağı, mama sandalyesi, park yatak, oto koltuğu gibi ürünlere imza atan Tommybaby kanguru modelleriyle de beğeni kazanır. Açık havada vakit geçirirken bebek arabası kullanmak istemezseniz kangurular işinize yarayabilir. Anatomik kangurular sağlam kayışları ile bebeğinizin güvende ve rahat kalmasına yardımcı olur.

Oto koltuğu ve taşıma puseti seçimini bebeğinizin rahatını göz önünde bulundurarak yapmanız gerekir. Uluslararası yönetmeliklere göre tasarlanan Tommybaby puset çeşitleri güvenli seyahatlerin olmazsa olmazıdır. 0-9 ay arası bebeklerin kullanımına uygun olan pusetler bebek arabalarına da kolayca monte edilir. Emniyet kemeri ile güçlendirilen pusetleri keyifle kullanabilirsiniz. Şık tasarımlı ve konforlu Tommybaby bebek ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.