İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

TonyMoly ÇiçekSepeti’nde!

2006 yılında Seul'de doğan TonyMoly, kozmetik dünyasını kasıp kavuran Kore güzellik trendine öncülük ediyor. Marka, yenilikçi teknoloji ile birleştirilen yüksek kaliteli malzemeleri ve benzersiz tasarımlarıyla dünya çapında tanınıyor.

TonyMoly, en beğenilen ürünleri ve online alışverişe özel indirimlerle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Stili Ambalajlayan TonyMoly Ürünleri

Kaliteli formülasyonları ve benzersiz ambalaj tasarımlarını birleştiren ürün geliştirme yetenekleriyle TonyMoly, K-güzellik ve ötesinde dünyanın lider markası olmak için hızla yükseldi. On yılı aşkın bir süredir, sürekli araştırma ve etik uygulamalar yoluyla cilt bakımını mükemmelleştirmeye kararlı olan marka, ürünleriyle kullanıcıların da beğenisini topluyor. TonyMoly'yi diğerlerinden bir adım öne çıkaran şey, eğlenceli fikirleri etkili ancak uygun fiyatlı ürünlerle birleştirmek

Sizi ve cildinizi en iyi şekilde korumak isteyen TonyMoly, aynı zamanda hayvanları da düşünür. TonyMoly, Peta sertifikalıdır, %100 cruelty-free’dir. Marka, ürünlerini veya malzemelerini asla hayvanlar üzerinde test etmez!

TonyMoly cilt ve vücut bakım ürünleri, etkili, doğal ve ilgi çeken aromalarıyla kozmetik alışkanlıklarınızı değiştirecek. El ve yüz kremlerinden yüz maskelerine, vücut losyonlarından nemlendiricilere birçok farklı ürünü yelpazesinde bulunduruyor. Jel ve kağıt maskeler aloe vera, nar, avocado, muz, yeşil çay ve farklı deniz hayvanlarının mucizevi güçlerini kullanıyor. Siz de cildinize hak ettiği bakımı sağlayacak TonyMoly ürünlerini ÇiçekSepeti’ne özel avantajlarla satın almak için hemen web sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret ederek fırsatları yakalayabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.