İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Top Pompası ve Basınç Ölçer Modelleri

İnsanların yakından ilgilendiği birçok spor türü vardır. Bu spor türlerinin çoğunda top kullanılır ve topları oynanabilir hale getirmek için pompalardan yararlanılır. Top pompası çeşitleri topunuzun havası indiğinde pratik bir şekilde şişirmenize yardımcı olur. Pompalar bot ve deniz yatağı gibi basınçlı havayla kullanılan ürünlerde aktif olarak kullanılır. ÇiçekSepeti’nden farklı top pompalarına göz atabilirsiniz.

Top Pompası Basınç Ölçer Çeşitleri

Basınçlı havayla kullanılabilir hale gelen top, şişme bot ve farklı birçok üründe pompalardan yararlanılır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun olanını bulabilmeniz için farklı çeşitlerde üretilen top şişirme pompa fiyatları her bütçeye hitap eder. Bunlardan dilediğinizi tercih ederek işlerinizi pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

  • Elektrikli olarak tasarlanan pompa çeşitleri bulunur. Bunlar genellikle küçük bir yapıya sahip olduğundan hafiftir ve taşıması kolaydır. Piknik, kamp gibi etkinliklere giderken yanınızda rahatlıkla götürebilirsiniz. Ortalama 10 dk kullanımın ardından 15 dk kadar soğumasının beklenmesi uygundur. Bu sayede ürünü uzun vadede sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.
  • Klasik tasarımlardan olan elektriksiz top pompaları özellikle doğayla iç içe ve elektrikten uzak olunan anlarda tercih edilir. Yer fark etmeksizin dilediğiniz yerde topunuzu ya da botunuzu şişirerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Şişirilen ürünün basınç seviyesine dikkat etmek gerekebilir. Aksi takdirde az havayla dolduğunda görevini etkili bir şekilde yerine getirmeyebilir ve yüksek basınçta patlayarak hasar görebilir. Bu bağlamda basınç ölçerlerden yardım alarak seviyeyi ayarlayabilirsiniz.

Basınç Ölçer ve Top Pompası Fiyatları

Top pompası fiyatları hemen her bütçeye uygundur. Elektrikli ve manuel birçok model bulunur. Bu modellerin özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösterebilir. Farklı markaların ortaya koyduğu ürün çeşitlerinden bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Top, bot ve lastik gibi ürünleri kontrollü bir şekilde şişirmek için basınç ölçer çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Lastik basınç ölçerler sayesinde uygun basınç seviyesine gelindiğinde şişirme işlemini sonlandırabilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen basınç ölçerler farklı modellerde üretilir. Bunlardan dilediğinizi tercih ederek lastiğinizi uygun seviyeye getirerek güvenle kullanabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nden dilediğiniz top pompasını ve basınç ölçeri satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.