İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Torbalı Çiçek Siparişi

Tarihi turizm meraklılarının İzmir'in en sevdiği ilçelerinden biri olan Torbalı'nın tüm çiçek siparişleri ÇiçekSepeti'nden! Siz de İzmir/Torbalı çiçek siparişi için ÇiçekSepeti'nin avantajlı fiyatları ile alışveriş yapabilir ve çiçeklerinizi Torbalı'daki sevdiklerinize aynı gün içinde ulaştırabilirsiniz. Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü, yılbaşı veya dini ve resmi bayram günleri gibi yoğun zamanlarda bile Torbalı çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ve en şık aranjmanlarına ÇiçekSepeti ile ulaşabilirsiniz. ÇiçekSepeti'nin ulaşım imkanları sayesinde başta Karşıyaka, Ayrancılar, Tepeköy olmak üzere Yemişlik, Yedi Eylül ve Alpkent gibi Torbalı'nın tüm merkez mahallelerine aynı gün içinde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Dilerseniz ÇiçekSepeti ile Torbalı köylerine de ulaşabilir ve Bozköy, Çaybaşı, Helvacı, Kırbaş, Ahmetli gibi birçok Torbalı köyüne de çiçeklerinizi ulaştırabilirsiniz.

İzmir-Torbalı Çiçekçileri

Torbalı ilçesi eski yerleşim yerleri, tarihi ve mimari yapılarıyla öne çıkar. Torbalı, Antik Çağ'dan Osmanlı dönemine kadar birçok yapıya ev sahipliği yapar Bu yapıların en önemlilerinden olan Metropolis Antik Kenti, tiyatro, akropilis, mozaikli salon, meclis binası ve Araplitepe kilisesi yapıları ile Torbalı ilçesinde ziyaret edilmesi gereken ilk yerlerden biri. 1800'lü yıllarda medrese olarak inşa edilmiş olan Abdülhamit Seyir Köşkü de farklı mimari yapısının yanı sıra benzersiz bir Torbalı manzarası sunar. Türkiye'nin en büyük otomobil müzesi olan Key Müzesi de yine Torbalı ilçesinde bulunuyor ve ziyaretçilerine Yeşilçam filmlerinden çıkma bir atmosfer sunuyor. Torbalı'da doğa içinde sakin bir gün geçirip piknik yapmak isteyenler için ise Efeoğlu Tabiat Parkı zengin bitki örtüsü ve benzersiz bir sessizlik sunuyor. Torbalı'nın sayısız güzellikleri arasında Torbalı ilçesi çiçekçileri de bulunuyor. Gül, orkide, lilyum gibi en şık ve klasik çiçeklerin yanı sıra zengin bir çeşitlilik de sunan Torbalı çiçekçi dükkanlarının en taze çiçeklerine ÇiçekSepeti ile tek tıkla ulaşabilirsiniz. Tüm siparişleriniz ÇiçekSepeti farkıyla aynı gün içinde Torbalı merkezindeki tüm adreslere gönderiliyor!

ÇiçekSepeti Torbalı'da!

Türkiye'nin en zengin çiçek çeşidine ve en güçlü dağıtım ağına sahip olan ÇiçekSepeti Torbalı ilçesi çiçekçileri ile birlikte çalışarak bölgenin tüm merkez mahallelerine bir gün içinde ulaşmayı başarıyor. Online siparişlerin hepsi Torbalı çiçekçi dükkanlarının en iyilerinden temin ediliyor ve en zarif aranjmanlarıyla birlikte sunuluyor. İzmir-Torbalı'ya çiçek gönder seçenekleri arasında en avantajlı fiyatları da yine ÇiçekSepeti sunuyor. ÇiçekSepeti ile 7/24 sipariş verebilir, Torbalı'daki sevdiklerinizi tüm özel günlerinizde mutlu edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.