İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Toshiba Ürünleri

1939 yılında iki şirketin birleşmesi ile kurulan Toshiba, günümüzde çeşitli teknolojik ürünleri içinde barındıran bir marka haline gelmiştir. Toshiba; Japonya’da kendi alanlarında en başarılı şirketler arasında gösterilen bu iki şirketten gücünü almıştır. Piller, USB bellekler, kumandalar, klima ve bilgisayarlar… Toshiba’da en küçük elektronik malzemelerden en kapsamlı teknolojik aletlere kadar birçok farklı ürün bulunuyor. Böylece Toshiba, tüm kullanıcılara hitap ediyor!

Toshiba, Türkiye pazarında da her zaman aktif olarak faaliyet gösteren bir marka olmuştur. Ofis ürünler, elektronik ürünler, aksesuarlar gibi farklı kategorilerde üretim yapan Toshiba markasının ürünleri; şimdi ÇiçekSepeti’nde! Toshiba ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden online alışveriş ile sipariş edebilir, kampanyalar ve indirimli ürünler hakkında bilgi sahibi olmak için mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Toshiba Kalitesi

Toshiba dendiğinde akla hep kalite gelmektedir. Çünkü ürettikleri bilgisayarlar, televizyonlar ve klimalarla dikkat çeken Toshiba markası, dünya genelinde yaptığı ihracatlarla tanınmış ve güven kazanmıştır. Özellikle ürettikleri klimalar ile diğer markalara göre iklimlendirme ve hava kalitesi bakımından önde olan Toshiba markası, üretim yaptıkları diğer alanlarda da kaliteyi hedeflemektedir. İhtiyacınız olan elektronik ürünlere Toshiba kalitesi ve güvencesiyle sahip olmak için, tüm ürünleri ÇiçekSepeti’nde detaylı inceleyebilirsiniz. Teknoloji alanında en iyi markalardan biri olarak konumlandırılan Toshiba markasının ürünlerindeki kampanyalar ve indirimler için mobil uygulama üzerinden bildirimlere izin vererek anında haberdar olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.