Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Toz Sabun

Temizlik için kullanılan ürünler arasında yer alan toz sabun ya da diğer ismiyle granül sabun, sentetik deterjanların aksine her yaştan kişinin kullanımına uygundur. Özellikle bebekler ve hassas cilde sahip olan kişilerin çamaşırlarını temizlemede tercih edilir. Kıyafetleri yumuşacık yapan ve hiçbir katkı maddesi içermeyen granül sabun, teninizde tahrişe yol açmadan benzersiz bir hijyen sağlar. Suda kolay çözünen bir yapıda olduğundan derinlemesine temizlikte etkilidir. Çamaşırların ilk günkü gibi yumuşak dokusunda kalmasına yardımcı olur. Farklı markalarca üretilen toz sabun çeşitlerini elde yıkama veya makinede yıkama için kullanabilirsiniz. Ancak makinede kullanımda doz ayarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çamaşırlarınızda etkili ve hijyenik bir temizlik için toz sabun çeşitlerini Çiçeksepeti’nden sipariş edebilirsiniz.

Granül Sabun Özellikleri ve Kullanım Alanları

Toz sabun çeşitleri, farklı markalarca üretilen ve içeriğinde parfüm vb. kimyasal ürünler bulunmayan ürünlerdir. Bu nedenle sağlıklı bir temizlik ürünü arayanlar için oldukça idealdir.

  • Çamaşırlarınızı doğal bir ürünle temizlemek ve ilk günkü yumuşaklığını korumak için granül sabun çeşitlerini kullanabilirsiniz. Doğal olması nedeniyle natürel bir koku bırakan granül sabun, elde ve çamaşır makinesinde rahatlıkla kullanılabilir. Kalıntı bırakmadan çamaşırlarınız temizler ve temizlik hissini sonuna kadar yaşamamanıza olanak tanır. Çamaşır üzerindeki lekelerde de oldukça başarılı olan toz sabun çeşitleri, hem cilt sağlığı hem de ürün koruma konusunda oldukça faydalıdır. Yapay koku bırakmadığından herhangi bir alerjik reaksiyon yaşamanızın önüne geçer. Bebekler, hassas cilde sahip olanlar ve doğallıktan yana olanlar başta olmak üzere her yaştan insan çamaşır temizliğinde gönül rahatlığıyla toz sabun kullanabilir.
  • Yeni ve gelişen teknoloji sayesinde özel paketlerde sunulan granül sabunlar, doğayı korumak içinde oldukça faydalıdır. Makineden çıkan kirli suya herhangi bir kimyasal karıştırmadığı için doğayı kirletmek ve çevreyi korumanız için yardımcı olur.
  • Düşük sıcaklıklarda bile kalıcı temizlik sunan granül sabun, kumaşlara derinlemesine işler ve lekelerle yüksek oranda mücadele eder. Toz çamaşır deterjanlarında yaşanan kalıntı sorunu, granül sabunlarda yaşanmaz. Çamaşırlarınızda asla leke bırakmadan temizlik işlemini yerine getirir.
  • Çamaşırların renklerinin korunmasında oldukça faydalı olan granül sabun, beyazlar ve renkliler için kullanıma uygundur. Beyazlarda ilk günkü beyazlığı korurken renkli çamaşırlarınızın solmamasını sağlar. İçeriği %98 sabundan oluştuğu için bebek çamaşırlarında da rahatça kullanabilirsiniz.
  • Cilt dostu olan granül sabun, gündelik hayatta sıkça kullandığınız çamaşırlar ve eşyaların temizlemesinde oldukça etkilidir. Yaşam alanlarını temizlerken de suya biraz granül sabun karıştırarak daha hijyenik bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Toz Sabun Çeşitleri

Doğal sabun olarak sunulan granül sabun, farklı paket boylarına sahiptir. Aile boyu kullanım için daha büyük paket çeşitlerini satın alabilir veya özel kullanım için daha küçük boyuttaki paketleri tercih edebilirsiniz. Saf ve katkısı olması nedeniyle oldukça rahat bir kullanım sunan toz deterjanı kullanırken yapmanız gereken tek şey makinenizin gözüne çok az bir miktar toz sabun eklemektir. Bu işlemi yaparken ne kadar toz sabun koyacağınız konusunda tereddüt yaşarsanız, paket üzerinde yer alan kullanım bilgilerini okuyarak rahatlıkla kullanıma geçebilirsiniz. Toz sabun ile yıkama yaparken ekstra başka bir ürün kullanmanıza gerek yoktur. Toz deterjanların aksine çamaşırlarda ekstra bir sertlik veya doku bozulması yapmayan granül sabun ile yumuşatıcı kullanmanız gerekmemektedir. Toz sabun çeşitlerini 800 gram, 1 kg, 1.6 kg gibi farklı paket boylarında temin edebilirsiniz.

Duru granül sabun, Dalan granül sabun, Roxy sabun tozu gibi en iyi markalar başta olmak üzere tüm sabun tozu markalarını uygun fiyatlarla Çiçeksepeti’nde bulabilirsiniz.