İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Trabucco ÇiçekSepeti’nde!

1986 yılında Roberto Trabucco'nun tecrübesi ve tutkusu sayesinde kurulan Trabucco, deneyimli kadrosu ile hala ilk günkü gibi ürettiği misina çeşitleri ve çelik bedenleri ile profesyonel balık avcılarının büyük övgüsünü toplayarak kalite ve ürün çeşitliliği konusunda ilk yılından bu yana lider misina markaları arasında yerini almıştır.

En iyi ürünleri, kampanyalar ve kapıya teslim konforuyla tüm Trabucco ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

Trabucco İle Av Zamanı

İyi bilinen rekabet, oltalar, etkili yer yemleri, rakipsiz kaliteli ürünleri ve yüzdürme araçlarında en kesin çözümleri sunmasıyla Trabucco, rakiplerinin arasından sıyrılır ve yüksek kullanıcı memnuniyeti yaratır. Ürün geliştirme ve pazarlama stratejisi için deneyimli ve motive edilmiş kadrosu, modern ve en yenilikçi ürünler tasarlamak için sizlerin spesifik ihtiyaçlarını anlamasını sağlayan doğru araştırma teknikleriyle Trabucco, sizin de beklentinizi sonun kadar karşılayacak. İndirimli Trabucco ürünleri ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

İhtiyacınız olan tüm balık avı ekipmanları, dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle Trabucco’da buluyor. İyi işçilik ve üst kalite malzemeleri sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmayacak Trabucco ürünleri, güvenli alışveriş, evinizin konforunda satın alma olanağı, ücretsiz kargo ve ÇiçekSepeti’ne özel indirimlerle sizlerle buluşuyor. Ekipman olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri bir arada bulmak, dilediğiniz ürünü kolayca incelemek ve birkaç basit adım sonrasında satın almak için ÇiçekSepeti’nin web sayfasını ya da mobil uygulamasını ziyaret edebilir, keşfettiğiniz Trabucco ürünlerini zahmetsiz bir şekilde sepetinize ekleyip hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.